Yoga Yapan Üvey Ablama Arkadan Yaslayınca Azdı

seks hikayeler
seks hikayeler

Yoga Yapan Üvey Ablama Arkadan Yaslayınca Azdı

Yoga yapmanın birden çok faydaları olduğunu bilmiyordum. Özellikle kan bağı olmadan yakınımdaki kişilerin yoga yapmasını seyretmek çok hoşuma gidiyor. Ablam odada yoga yaparken amı tabak bibi ortaya çıkıyordu. Çıplak olmamasına rağmen gözümde canlandırıyordum. Külotunu çıkarsam sikimin üzerine oturtsam dibine kadar soksam nasıl olur diye değişik fanteziler kuruyordum. Tam ben onu gözetlerken yardım etmem için yanına çağırdı. Sikim füze gibi kalkmıştı. Yanına gittiğimde öne eğilmiş belinden tutmamı istiyordu. Ben belinden tutunca sikim kalçalarına değmeye başladı. Ben dokunmasın diye geri çektikçe bana yaslanıyordu. En sonunda bende saldım üzerine kendimi. Kalçalarının arasına yerleştirdim. Belinden kavradım kendime yapıştırdım.

Seks Hikayeleri

Doğrulurken sikim kalçalarının arasına sıkıştı. Bunu fırsat bilen ablam sürtmeye başladı. Sürttükçe sıcaklığı artıyordu. Sen zaten bunu istemiyor muydun diyerek sikimi kavradı. Bende artık daha fazla dayanacak güç kalmamıştı. Boynundan kulaklarından ensesinden öperek iyice azdırdım. Taytını çıkardım. Altımdakileri çıkardım. İkimizde çıplaktık. Şimdi tut bakalım arkamdan bana destek ol dedi. Önümde eğildi. Yaklaştığımda amının sularını damladığını fark ettim. Sikim öyle kalkmıştı ki ellemeden amı bulmuştu. İyice eğilince amı kendiliğinden açıldı. Dudakları iki yana ayrıldı. İçi pembe yanakları dolgun dudakları büyük yaprak gibiydi. Başı amına dokununca sakın dokunma onlar ne yapacağını bilir dedi.

Seks Hikayeler

Sikim yavaş hareketlerle amına giriyordu. Gördükçe zevkten deliye dönmüştüm. En sonunda sert bir darbe uyguladım. Şak diye dibine kadar girdi. Elleme öyle kalsın dedi. Bir dakika kadar öylece köküne kadar amına giren sikle kaldı. Sonra doğrulurken daireler çizmeye başladı. Sikimin üzerine oturmuş gibiydi. Bacaklarını araladı içine iyice girmesini sağladı. Amının dudakları sikimi sarmıştı. Bir anda çıkarsam kesin çok değişik sesler çıkacaktı. Fakat kontrolü bırakmıyordu. İçi çok sıcaktı. Bir an içinde dururken boşalacak hale geldim. Biraz daha durursan boşalırım çok yakıcı ve sıkı amın var dememle içine patlamam bir oldu. Anladın mı şimdi sikine yoga yaptırdım. İçimde dururken patlattım dedi. Gerçekten çok değişik bir haz duygusu yaratmıştı. Sonrasında altıma yattı sönmüş sikimi amına sürterek tekrar sertleştirdi. İçine soktu iki defa boşalıncaya kadar aynısını tekrarladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*