Ateşli Kuzenimin Fotoğrafını Çekerken Sikime Dayanamadı

Seks hikayeler
Seks hikayeler

Ateşli Kuzenimin Fotoğrafını Çekerken Sikime Dayanamadı

Merhaba ben Erhan Ateşli kuzenim ile seks hikayemi anlatacağım. Sosyal medya o kadar çılgın bir ortam olmuş ki herkes ne yapacağını sapıtmış. Bunlardan birisi de kuzenim olunca fotoğraflarını çekmek bana düştü. Fotoğraf çekimi sırasında göğüslerini açıyor kalçalarını açıyor özellikle amına kadar ne varsa açıyordu. Bu en son açmadığı bir tek amı kalmıştı. Dedim onu da aç tam olsun herkes görsün dedim. Yok onu senin için saklıyorum sadece sana göstereceğim dedi. Ben istemiyorum ben zaten kadınların amını gördüm seninkinin ne farkı var dedim. Sen bir kere de benimkini gör tadına bak kokusunu çek ondan sonra görürsün dedi. Böyle acayip konuşmalar içerisinde fotoğraf çekmeye devam ediyorduk. Göğüsler açtı fotoğrafını çektim hatta bunu herkese gösterecek misin dediğimde sen gör diye açtım dedi. Önüm de eğilip kalçalarını dik vaziyete getirdiğinde külotunu yarıya kadar indirdi haydi çek senin için dedi.

Seks hikayeler

Artık iyice azgınlık seviyesi yükseğe çıkmıştı. Önüme doğru geldi pantolonunu sıyırdı sikimi ağzına aldı. Aslında fotoğraf bahaneydi ben senin sikine ulaşmaya çalışıyordum dedi. Fotoğraflar ne olacak dediğimde al sana hatıra kalsın bakıp mastürbasyon yaparsın dedi. Neden mastürbasyon yapıyorum direk seni sikerim dedim. Ağzına verdim. Ağzında sokup çıkartmaya başladım. Göğüslerinin arasına sürdüm göğüslerinin arasında boşalarak vücudun üzerine attırdım. En sonunda amını yardım sikimi içine ben soktukça çek fotoğrafını çek diye bağırıyordu.

Seks hikayeleri

Ne fotoğrafını çekeceğim senin içine bir boşalayım da aklın başına gelsin dedim. Sakın içime boşalma hamile kalırım bak evlenmek zorunda kalırsın benimle dedi. Ben zaten evliyim seni kuma almak istemiyorum dedim. Boşanırsın benimle evlenmek zorunda kalırsın dedi. Nasıl yaparız bu işi dedim. Hemen kondom verdi al şunu da istiyorsan bu şekilde içime boşalt dedi. Sen de çoktan hazırlıklı biriymişsin aferin dedim. Sikime takıp tekrar içine soktum. Amına sikimi sokarken arkama da sok dedi. Boş ver arkanı ben amına sevdim dedim. Sana sok diyorum ne diyorsam onu yap diye kızdı. Aşırdım arka deliğine soktum. Arkasına öyle bir girmişti ki bağırıyor haykırıyor acıttın çıkar hayvan diyordu. Ben istemedim sen soktun dedim. Tekrar amına sokarak boşaldım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*