Azgınlığı Tavan Yapan Yengem Gece Yatağıma Geldi

Seks hikayeler
Seks hikayeler

Her zaman yardımsever tavırlarımla herkesin mutluluğuna mutluluk katıyorum. Özellikle çaresiz olanları ihtiyaç duyulan her konuda gerekli desteği sağlıyorum. Kendi başıma yaşadığım hayatı daha da özgür hale getirmek için değişik yerlerde özgür bir şekilde takılıyorum. Yaşadığım hayatın daha zevkli hale gelmesi ve bu hayat içerisinde şehveti erotizm mi romantizmi doğal bir şekilde yaşamak benim için doğal bir zevk anlayışı yaratıyor. Özellikle ve abimin evine gittiğimde burada kendimi daha rahat hissediyorum. Aramızda hiçbir ayrı gayrı olmadığı için evinde rahatlıkla kalabiliyorum. Özellikle şehir dışına çıktığı zamanlarda yengemin yalnız kalmaması için benim kalmamı daha çok istiyor. Ben de bunu fırsat bilerek her geldiğimde daha değişik bir yakınlık oluşturuyorum.

Seks hikaye

En son odamda yatarken yengemin korkuyorum burada yatabilir miyim demesinin ardından her şey değişmişti. Önce gayet doğal bir şekilde benim yanıma yattı. Arkasını dönüp yattıktan sonra ikimiz de uyumuşuz. Uyandığımda yengemin kalçalarının üzerinde sikimin kalkmış vaziyette olduğunu hissettim. Aslında ister istemez bu pozisyona nasıl geldiğimizi merak ettim. Fakat gece çok döndüğüm için belki de ben yaptım diyerek geri çekildim. Sonrasında uyandığımda gerçekten aynı pozisyonda olduğumuzu görmek beni şaşırttı. Bu defa hiç boş her zaman geçirmeden sikimi çıkardım yengemin şortunun altına soktum. Ben şortunun altına sikimi soktuğumda zaten hazır vaziyette olduğunu hissettim. Yavaş bir şekilde amını dudaklarına ulaştığımda ıslaklık ve sıcaklıktan içi yandığı her halinden belliydi.

Seks hikayeler

Bende vakit kaybetmeden yavaş yavaş hareketler yaparak sikimin amına girmesini sağladım. Önce deliğinde başı sıcaklığı hissetmeye başladığı. Ben sikime zorladıkça kalçasına daha güzel pozisyona getiriyor içine girmemi sağlıyordu. En sonunda bir bacağına kaldırarak bacaklarının arasına daha rahat bir şekilde girdim. Bacakların arasına girdiğimde sikimi sonuna kadar sokmuştum. Önce duymazlıktan da gelmiş gibi yapıp fakat öyle zevke gelmişti diye elime tutarak göğüslerine götürdüm. Göğüslerine okşamamı istediği herhalde belliydi. Uzandım uzaklarından öptüm göğüslerinden öptüm daha sonra kalkıp bacaklarının arasına girdim. Bacaklarının arasında sonuna kadar sikimi sokarak içinde iki kere boşaldım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*