Köyde Komşunun Karısını Samanlıkta Becerdim

Seks hikayeler
Seks hikayeler

Köyde Komşunun Karısını Samanlıkta Becerdim

Köy ortamı değişik bir atmosferdir. Ben şehirde yaşamam rağmen arada nefes almak için giderim. Gittiğimde komşularla muhabbetimiz çok tatlı olur. Özellikle yan komşunun karısıyla epey tatlı muhabbet yaparız. Her günkü gibi ben sabah uyandım rutin işleri yapıyordum. Evdekiler daha uyanmamıştı. Sabahın beşi olduğu için hayvanları yemleyenler hariç pek kimse uyanmazdı. O gün sıra bendeydi. Baktık olgun tatlı iri kalçalı komşuda uyanmıştı. Elinde bir şeyler vardı. Ne yapıyorsun dediğimde saman alacağım hayvanları yemleyeceğim dedi. Yardım istersen gelirim dedi. Neden olmasın bende sana yardım ederim dedi. Yanına gittim eve biraz uzaktaki samanlığa gittik. İçeri önce kadın girdi. Her zamanki gibi ateşli güzelliği dikkat çekiciydi. Yaşı 42 civarındaydı. Ben 45 yaşındaydım. Köylü kalçaları geniş yapılı olur.

Seks hikayeleri

Güzel kalçalarını sallayarak samanlığa girdiğinde aklımı başımdan almıştı. Yerden bir şeyler almak için önümde eğildiğinde şalvarı kalçalarının arasına giriyor muhteşem tahrik edici oluyordu. Yerden balyayı kaldırırken sen belimden tut bana yardım et dedi. Belinden tutmak için arkasına geçtim. Ben zaten bakarken aletim kalkmıştı. Eşofmanın içinde gayrette belli oluyordu. Belinden tuttum kalçasına yaslandım. Aletim kalçasına sürtmeye başlamıştı. Ben çekmeye çalıştıkça az doğruluyor tekrara eğiliyordu. Bunu yaparken ben iyice coşmuşum. Elimi şalvarının lastiğine gelecek şekilde ayarladım. Sanki elim boşa çıkmış gibi şalvarını tutarak düşme bahanesiyle şalvarı sıyırdım. Kalçaları kar beyazdı. Tertemiz pürüzsüz. Amının tam görüyordum bacaklarını birleştirdi. Ben kalkarken şalvarını da giydirmeye çalıştım.

Seks hikayeler

Çıplak kalçalarına dokunmuştum. Muhteşemdi. Ne olduysa oldu diyerek başımı bacaklarının arasına soktum. Dur ne yapıyorsun derken bir yandan da bacaklarını açıyordu. Amını yalarken ısırıyordum. Dudakları ağzımda eriyordu. Dilimle klitorisini bir güzel yaladım. Doğruldum aletimi amına sürterek dudakları araladım. Sertçe sapladım. Yavaş diyerek biraz geri çekildi. Otlara yaslanmış inlemeye başlamıştı. Ben durdum bu defa kalçalarını hareket ettirerek aletimi içine alıyordu. Otların üzerine yatırdım bacaklarını açtım amına sapladım. On dakika sonra benden önce boşalıyorum hazırsan patlat gitsin dedi. İçine ne varsa saldım gitti. Şalvarını toparladı üstümüzü temizledik. Biraz daha öpüştükten sonra güne devam ettik. Sonraki, günlerde samanlık buluşma mekanımız olmuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*