Asansör Kalınca Bende Komşumu Sikerek Teselli Ettim

Seks Hikaye
Seks Hikaye

Asansör Kalınca Bende Komşumu Sikerek Teselli Ettim

Merhaba ben Fırat sizlere komşum ile seks hikayemi anlatacağım. Tempolu yaşanmış bir hayat herkesin mutluluğuna mutluluk katmaktadır. Fakat bazı mutluluklar insanın hayatında beklenmedik zamanda ortaya çıkıyor. Benim asansörde karşıma çıkan afet gibi olduğunu söyleyebilirim. Aynı binada oturduğumuz aynı katta oturduğumuz bir kadınla çok zaman karşılaşıyorduk. Bu arada muhabbetimiz olmasına rağmen gördüğümde çok iştah açıcı olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca şehvetli ve dolgun bedeni her zaman beni kışkırtıyordu. Bir gün asansörde denk geldik. Asansörde arkama asansörün aynasına yaslamış öyle duruyordum. Önümde eğildi kalçalara önüme doğru dokundu. Pardon diyerek doğruldu. Sonrasında oldu olacak asansör kalsa da birlikte burada kalsak diye düşünürken bir anda asansör durdu. Işıklar söndü tekrar geri yandı asansör titremeye başladı. Bunun üzerine kadın korktuğu için bana sarıldı.

Seks Hikaye

Tekrar ışıklar yandı tekrar geri söndü. Karanlıkta kalmıştık. Kadın bana öyle sarılıyordu ki hiçbir şey yapamıyordum. Ben de fırsattan istifade kollarıma kadını kalçalarına sardım. Belinden sarıldığım için klitorisi sikime dayanmıştı. Zaten göğüsleri üzerime yaslandığında sikim ve şahlanmıştı. Çok korkuyorum birisini ara da gelsin bizi kurtarsın dedi. Dur telefon çıkarayım derken elimi amının olduğu yere sürttüm. Aynı zamanda karanlıkta telefonu bulamıyormuş gibi yaparak amının olduğu yerde daha çok gezinmeye başladım. Ben okşadıkça bana daha çok sarılıyordu. Ben de işi bozuntuya vermeden kalçalarından tutup sıktım. Kalçalarını okşayarak şimdi gelirler diye teselli etmeye başladım. Fakat elimi biraz daha aşağıya atıp eteğini sıyırdığında fark ettim.

Seks Hikayeler

Elim doğrudan amına ulaşmıştı. Kalçalarını kucağa koyarken parmaklarımla amının dudaklarını açtım. Yapma ben zaten korkuyorum sen ne yapıyorsun dedi. Seni karanlıkta tutmaya çalışıyorum elim yanlış yere gitmiş olabilir dedim. Fakat bu arada bir elimle de fermuarımı açıp sikimi çıkarmıştım. Sen şöyle dur ben telefonu bulayım arayayım dedim. Arkasına dolandım. Kalçaları açık olduğu için sikimi amına güzel bir şekilde yerleştirdim. Yapma gelen olacak ışıklar yanacak bak bizi bu şekilde yakalayacaklar dedi. Kim kimi yakalayacak ışıklar yandığında zaman belli olur dedim. 5 dakika falan asansör çalışmadığı için onu bir güzel asansörde sikmeye başlamıştım. Bunu ne zamandır bekliyordum şimdi kısmetmiş dedim. Tam boşalma anı geldiğinde eteğin altına beline doğru boşaldım. Bu da sana hatıra olsun dedim üzerini toparladım. Tam o sırada asansör tekrar çalıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*