Sarışın Bomba Komşumu Becerip Teselli Ettim

Sarışın Bomba Komşumu Becerip Teselli Ettim

Merhaba ben İsmail size bir siteden bahsedeceğim Kartal semtinde arama motoruna Kartal escort yazarak sitemize girebilirler.

Arkadaşlık ve dostluk konusunda her zaman pozitif yaklaşımlarım olmuştur. Komşumuzun karısı bize kahve içmeye geldiğinde eşimle konuşurken gözü arada sırada bana kaydığını fark ettim. Öğleden sonra eşim kuaföre gidecekti. Ben evde yalnız kalacaktım. Bu konu kahve içerken konuşuldu. Eşim evden gider gitmez kapı çaldı. Komşumuzun karısı gözleri yaşlı kapıdaydı. Biraz konuşabilir miyiz diyerek içeri girdi. Biliyorum eşin yok ama seninle konuşmak istiyorum dedi. Bende içeri girdim arkasından. Kanepeye oturdu yanına oturdum.

Seks Hikaye

Hemen kucağıma yattı. Kocasından şikayet ediyordu. Yalnız bir sıkıntı vardı bende tam banyoya girmek için hazırlanmıştım. Üzerimde sadece şortum vardı. Kucağıma yatınca aletim doğrudan dudaklarına temas ediyordu. Hatta dudaklarını araladı hafiften kavrar gibi yaptı. Kadın sıcaklığını ve kokusunu alınca benim alet daha da coştu dikildi. Bir yandan dertleniyor bir yandan da benden cevap bekliyordu. Ne yapacağımı şaşırmıştım. Saçlarını okşadım teselli mahiyetinde birkaç cümle kurdum elimi sırtında gezdirdim. Kalçasına doğru ilerlemiştim. Elim nasıl olduysa bir anda kalçalarının arasına kaydı. Aslında acayip azmıştım. Kendimi kontrol edemiyordum.

Seks Hikayeler

Kalçasını sıktım başparmağımı analında gezdirdim. Sesi kesilmişti. Elimi biraz daha aşağılara götürdüm bacaklarının arasına soktum. Başını kaldırmış bana bakıyordu hiç bir şey demeden memesini ağzıma aldım. Emmeye başladım. Elimi önden bacaklarının arasına soktum. Ben emdikçe kalçası kıvranmaya başlamıştı. Daha fazla dayanamadı başımdan bastırarak amını yalama pozisyonuna getirdi. Ben amını yalarken acayip kıvranıyor çığlık atıyordu. Fazla zamanım yoktu. Yaladıkça kasıldı beni sıkarak boşaldı. Hemen bacaklarının arasına geçtim. Şortumu çıkarıp aletimi sırılsıklam amına soktum. Ne kadar sürdü bilmiyorum bende içine boşalmıştım. Boşaldıktan sonra hemen içinden çıkarmadı. Beni kalçalarımdan kendine çekerek içinde kalmamı istedi. Az zaman sonra ben tekrar sertleşmiştim. İçinden aletimi, çıkardım. Bacaklarını birleştirerek tekrar amına sürttüm. Arkadan ister misin dedim. Hiç yapmadım dedi. O zaman boş ver dedim. Ama ben hızlıca amına sokup çıkarırken bir anda arkasına denk geldi. O hızla başı kıçına girmişti. Ah diyerek ayaklarıyla beni ittirerek çıkardı. Yanlışlıkla olduğu için tekrar amına aleti sokarak tekrara boşaldım. Artık ağlamasının yerini zevkten çıldırmış bir hatun görüntüsü almıştı. Teşekkür ederek yanımdan ayrıldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*