Tarlada İşçiyi Domaltarak İçine Boşaldım

Seks hikaye
Seks hikaye

Merhaba ben Can Ümraniye escort web sitesine giriş sağlayabilirsiniz. Çalışmayı seven hareketli bir yaşantıya sahibim. Tarlada çalışmaktan hiç çekinmem. Şehirde yaşamış olmama rağmen yaz aylarında tarla işleri için köye giderim. Yakınlarıma yardım amaçlı tarlada çalışırken bazen tatlı tesadüfler yaşarız. Bunlardan birisi çilek tarlasında gelişti. Mevsimlik işçiler nereye çağrılırsa oraya gelir. Bende onların yanında takılırım. Bir kadın vardı hep dikkatimi çekiyordu. Eğildiğinde şalvarı kalçalarının arasına giriyor kalktığında sıkışıp kalıyordu. Beni çok tahrik etmişti. Dolgun memeleri serbestçe gömleğinde sallanıyordu. Yürürken kalçaları acayip sallanıyordu. Her yanından geçişte o kalçalara dokunmadan geçmiyordum. Hele bir keresinde kasa alıyormuş bahanesiyle kolumu kalçasının arasına denk getirdim. Sanki hoşuna gitmişti. İkincisinde önünden kasa alıyormuş gibi yaparak dirseğimle memelerine dokundum. Başta kaçamaklarla tansiyonu ölçtüm. Gayet sakindi.

Seks hikayeler

Sonunda işi abartarak ellemeye başladım. Öğle arasında etrafta tuvalet olmadığı için çınar ağaçlarının arasına giderek ihtiyaç gideriyorlardı. Baktım gidiyor bende takibe başladım. O ağacın bir tarafına çöktü ben görülecek gibi biraz kenarda aleti çıkardım okşamaya başladım. İşini gördükten sonra kalktı oda bana karşı amını okşamaya başladı. Etrafta her an birileri olabilirdi. Hiç vakit geçirmedim. Biraz daha sık ağaçların içine geçerek çağırdım. Hiç itiraz etmedi geldi. Önümde çöktürdüm ağzına verdim. Fazla vaktimiz yok bende sok istersen dedi. Aceleye gerek yok dedim. Ama bu defa yakalandık. Bir kadın daha aynı yere gelmişti. Bizi gördü görmezlikten geldi. Ben aleti ağzından çıkardım dudaklarına sürttüm. O sırada diğer kadında bize bakıyordu. Çağırdım yanımıza geldi.

Seks hikaye

İki kadın da iştahla bana bakıyordu. Ötekinin ağzına da verdim tadına baktı. İkisini de domalttım. Şalvarlarını yarıya kadar sıyırdım. İkisinde amı tertemizdi. Ama ilk gelenin amı daha ıslaktı. Önce ona soktum diğerini parmaklamaya devam ettim. Sonrasında çıkardım sonradan gelen kadının amına sapladım. İlk geleni parmaklayarak devam ettim. Hanginize boşalıyorum şimdi dedim. Sonradan gelen ben tedbirliyim bana boşal dedi. Zaten kıvama gelmiştim. Darbelerle içine ne varsa doldurdum. Doğrulduğunda amından boşaldığım ne varsa dışarı çıktı. İlk gelen hala içine sokmamı bekliyordu. Aletim söndüğü için onu da yalayarak boşalttım. İkisi de halinden memnun işlerine döndü. Çalışırken yarın daha güzel olacak diyerek sözleşmiştik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*