Yerleri Temizleyen Teyzem Domalınca Arkasından Yasladım

seks hikaye
seks hikaye

Yerleri Temizleyen Teyzem Domalınca Arkasından Yasladım

Her yerde her şekilde kendime göre değişik fanteziler yaşamaktan zevk alıyorum. Özel olarak ürettiğim hayat felsefem yok. Eşimden boşandıktan sonra kadınlara fazla güvenemiyorum. Sevişirken bile acaba sorusu aklımdan gitmiyor. Özellikle etrafımdaki evli kadınlara karşı ilgim çok yüksektir. Kalçalarına baktığımda değişik fanteziler hayal ediyorum. Geniş kalçalı kadınların bacak arasına elimi atıp amını avuçlamayı hayal ediyorum. Bazen de sapıkça düşüncelere kapılıyorum. Ama hepsi kendimce düşünceler. Bu güne kadar asla kimseyi zorda bırakacak bir şeyler yaşatmadım. Dediğim gibi eşinden boşanmış 45 yaşında enerjisi yerinde bir kişiyim. Ev içinde ve yakınlarımın evinde bazen yaramazlıklar yaparım.

Seks Hikayeler

Bizim eve yakın olan üvey teyzem arada bize gelir temizlik yapar. Bazen para veririm bazen bende onların başka işlerine yardım ederim. Bir gün yine temizliğe geldiğinde evde kimse kalmamıştı. Herkes dağılmış gitmiş bende televizyon seyrediyordum. Teyzem şalvar giymiş tam bir köylü güzeli havasındaydı. Eğilip kalktıkça şalvarı kalçalarının arasına sıkışıyordu. Ayaktayken eğildiğinde amının yarığına girdiğini görüyordum. Gözümü bir türlü kalçalarından alamıyordum. Göğüsleri serbest kalmış çıldırtıcı şekilde sallanıyordu. Bu manzara karşısında sikim iyice sertleşti. Bende niyeti bozdum. Gittim altımda sadece inçe bir şort kalacak şekilde donumu çıkardım. Sikim kalktığı için dikilmiş hali acayip görülüyordu. Teyzemde özellikle benim olduğum yerde dolanıp duruyordu. Sikimle oynamaya başladım.

Seks hikaye

Teyzem kanepenin kenarını temizleme bahanesiyle tam önümde eğildi. Ayağa kalkarken sikimi kalçalarına amına sürttüm. Ne yapıyorsun diyerek geri çekildi. Dayanacak halim kalmamıştı ama öyle demesi beni durdurdu. Kalçasını okşayarak kolay gelsin dedim tuvalete gittim. Geri geldiğimde aynı pozisyondaydı. Elimi kalçasının üzerine koydum çok yorulma dedim. Olsun önemli değil derken yana kayarken kalçası yine sikime sürttü. Bu defa amına sürterken o halde kalmıştı. Belinden tuttum kendime çektim. Sikim amına zorlarken içine girecek hale geldi. Yapma doğru dur dedi. Şalvarını indirdim. Bu halde nasıl durulur derken altında külot olmadığını gördüm. Amını yalamaya başladım. Yapma derken amına sikimi soktum. Yapma dedikçe sapladım. Yap ulan yap sabahtan beri amımdan sular akıyor sikte rahatla bende rahatlayayım dedi. Ayakta öyle bir siktim ki ondan sonraki gelmelerinde sikişmeden gitmedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*