Kayınvalideyi Piknikte Becerdim

Seks hikaye
Seks hikaye

Kayınvalideyi Piknikte Becerdim

Gezmeyi gezdirmeyi yemeyi seven birisiyim. Herkesle aramı iyi tutmayı severim. Evliliğimin beşinci yılları falandı. Eşimin ailesiyle pikniğe gitmeye karar verdik. Evlendiğimden beri kayınvalide gözüme hep başka bir güzel görünüyordu. Yaşı henüz elliye varmamıştı. Evlendiğimizde kırk iki yaşındaydı. Sanırım bu sıralar kırk yedi yaşında. Bir ara belden aşağı muhabbet açıldığında ağzının sularının aktığını görmüştüm. Birlikte bir şeyler yaparken sağını solunu bana sürtmekten geri kalmıyordu. Kayınpeder alkolü fazla kaçırdığı için sıklıkla sızıyordu. Birlikte pikniğe gittiğimizde de aynısı oldu. Eşim ablası ve kayınvalide yemekleri yaparken kayınpeder çoktan sızmıştı bile. Su lazım oldu ben yakındaki dereden alırım dedim. Kullanma suyu olduğu için dere temiz akıyordu. Kayınvalide bende yürümüş olurum beraber gidelim dedi. Birlikte su almaya yola çıktık.

Seks hikayeleri

Aslında ablası da gelmek istemişti ama kayınvalide ona sen yemeklere yardım et diyerek engel oldu. Yola çıktığımızda kayınvalide önümden yürümeye başladı. Yürürken öyle kırıtıyordu ki sanki gel beni becer diyordu. Aslında gerçekten öyle diyormuş. Yolda benim tuvaletim geldi diyerek ağaçlık alan girdi. Ben korkarım yanımda bekle dediğinde çok şaşırmıştım. Bende çalıların içine girdim. Sık oldukları için etraftan kimse görmezdi. Ben ona doğru yürürken kayınvalide eteğini sıyırdı çöktü. Karşımda amını sermişti. Ben öylece kaldım. Arkamı döneyim mi diye sordum. Göreceğini gördün ne gerek var diyerek güldü. Gülüşünden cilvesi açıkça belli oluyordu. İşini bitirdi benden amını yıkamak için su istedi. İçmek için küçük şişe almıştım onu vermek için uzattım. Sen yıkasana elim uzanmıyor bugün yorulmuşum dedi.

Seks hikayeler

İşler çığırından çıkmaya başlamıştı. Madem sen istiyorsan yıkamaz mıyım diyerek elimi amına attım. Çok sıcak ve yumuşaktı. Yıkarmış gibi yaparak parmağımı daldırdım. Dur yer değiştireyim diyerek yere uzandı. Artık biz bizeyiz hadi marifetini göster diyerek beni bacaklarının arasına çekti. Önce dilimle amının dudaklarını deliğini kenarlarını iyice yaladım ıslattım. Hadi artık soksana yandım burada diyerek beni üzerine iyice çekti. Ben daha bacaklarının arasında pozisyon alırken çoktan amının dudaklarından tutmuş iyice açmıştı. Amının deliği suları iki yana taşmış aletimi bekliyordu. Sert bir darbeyle amına çaktım. Uzun bir süre amına yerleştirdikten sonra içine boşalmamak için göğüslerinin arasında boşaldım. Bundan sonra sen benim çakıcımsın nerde istersen orda veririm diyerek suyu alıp dönüşe geçtik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*