Yengemin Kardeşini Gezmeye Çıkardım Amacı Sikişmekmiş

seks hikaye
seks hikaye

Yengemin Kardeşini Gezmeye Çıkardım Amacı Sikişmekmiş

Yaşadıklarımı hiçbir zaman aklımdan silmek gibi bir adetim yoktur. Hatırladığım kadarıyla herkesin güzel şeyler benimle yaşayabilmesi için aynı hayali ve planı oluşturuyorum. Özellikle yalnız olduğum zamanlarda bana eşlik eden kişilerin mutluluğu sonuna kadar yaşamasını istiyorum. Böyle bir zamanda evde yalnız olduğumda abimin eşinin kardeşi telefon etti. Canının çok sıkıldığını onu gezdirmemi istedi. Ben eşimden yeni boşalmış baba ocağına dönmüş burada takılıyordum. Herhangi bir işim olmadığı için arabaya bindim evlerine gittim. Evin önünde bekliyordu. Birlikte arabaya bindik farklı bir yere gidebilmek için yola çıktık. Nereye gidelim diye sorduğumda sen nereye istersen oraya giderim dedi. Ne yapmak istiyorsun dediğimde sen ne yapmak istiyorsan onu yapalım dedi.

Seks hikaye

Ben şaka ile birlikte ben seni sikmeyi düşünüyorum bunu yapalım mı dedim. Neden olmasın zaten seni niye çağırdın zannediyorsun dedi. Eşiyle aralarında sorun olduğunu biliyordum. Boşanma aşamasında olduğu için ben de dertleşmek için çağırdığını zannettim. Durum farklı olduğunu duyduğumda hemen arabayı ağaçlık bir yere çektim. Arabadan indik çimenlerin üzerine oturduk. Ben şaka demiştim aslında sana takılmak için söyledim dedim. Şakası makası yok hadi burada sikişelim birbirimizi mutlu edelim dedi. O kadar mı azdın eşinle yapmıyor musun dedim. Hadi be eşim yok sayılır mastürbasyon çekmekten başka bir şey yapmıyor dedi. Ama niye böyle bir şey yapıyorsun bana söylesen ben her dakika seninle birlikte olurum dedim.

Sex hikaye

İyi o zaman bundan sonra gel bizde kal benimle birlikte olursun dedim. Olur diyerek hemen eliyle sikimle oynamaya başladı. Dudaklarından öperek göğüslerine dudaklarımı dayadım. Böyle bir manzara karşısında şaşkın olduğumu söyleyebilirim. Fakat çok azmıştım hiçbir şeyi gözüm görmüyordu. Ben de hemen okşadıktan sonra hafif bir yalamadan sonra sikimi amına sokmaya yöneldim. Yavaş ol acelemiz yok dedi. Senin acelen olmayabilir ama birisi ararsa işimiz yarıda kalır dedim. Zaten telefon çekmiyor kim arayacak dedi. Onun üzerine iyi sen bilirsin dedim bacaklarını ayırdım çatır çatır orada en güzel şekilde siktim. Özellikle hem amını hem arkasına sokarak her deliğinden zevk almasını sağladım. Bunun üzerine artık seninle her şeyi yapabiliriz dedi. Sikişmek için bir kapım daha olmuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*