Üvey Dayımın Karısına Kaydım

seks hikayeler
seks hikayeler

Eşimle boşandıktan sonra azgınlık tavan yapmıştı. Uzun zamandır aramız iyi olan üvey dayımın karısıyla bu dönemde daha yakın olmaya başladık. Beni teselli ederken başımı mutlaka göğüslerinin arasına dayamamı isterdi. Her defasında tahrik olurdum ama dayım yanımızda olduğundan sadece kokusunu içime çekmekle yetinirdim. Bir gün evlerine gittiğimde dayım bahçeye gitmiş akşama geleceğini söylemiş. Yengem evde işlerim var diye gitmemiş. Bende üstüne gelmiş oldum. Yengem acayip giyinmişti. Normalde kapalı giyinen kadın seksi anlamda ne varsa üstündeydi. Memeleri füze gibi fırlayacak bir görüntü veriyordu. Kalçaları incecik elbisesinin altında dolgunluğunu açıkça gösteriyordu. Ben her zamanki gibi teselliye ihtiyacı varmış havasıyla yanına oturdum. Göğüslerine yaslandım. Ben yaslanınca arasına bu defa çıplak kısımlarına dudaklarımı denk getirdim.

Seks hikayeler

Ben göğüs arasına sıcak nefesimi verdikçe nefes alışı değişti. Bir elimi beline doladım. Bir elimi göbeğinin altına tam klitorisinin olduğu yere bilinçsizce koymuş gibi yaptım. Konuşurken dudaklarımı göğsüne dokundurarak ufak öpüşler yaptım. Öbür elimle parmaklarımı amına doğru sürükledim. Elim bacak arasına düşmüştü. Bacaklarını hafifçe açtı. Açmasıyla elim tamamen amının üzerindeydi. Okşama hareketini biraz daha belirginleştirdim. Memelerini öperek sen çok iyi bir insansın dedim. Gülümseyerek öylemi dersin dedi. Bak ne zaman istesem beni teselli ediyorsun dedim. Sende çok tatlısın dedi. Ben bu arada amını iyice bastırarak okşuyordum. Memesi nerdeyse sutyeninden çıkacaktı.

Seks Hikaye

Hem konuşuyor hem sevişiyorduk. Dudaklarına yaklaşarak çenesinden öptüm. Sana her şey serbest bu evde ne istersen yapabilirsin dedi. Elimi elbisesinin altına külotunun içine soktum. Dudağına yapıştım. Bunlarda serbest mi dedim. Yeni mi anladın diyerek arazlar gibi yaptı. Baktım vakit ilerliyor. Hemen amına yapıştım. Yalamaya başladım. Ben yaladıkça bittim ulan içimi sömürdün artık sok da tadına bakalım diyordu. Hemen külotunu çıkardım. Bacaklarını açtım. Aleti başını amının suları ile ıslattım. Dudaklarını araladım bir hamleyle amını yardım. Ben çakınca yengem yerinden zıpladı. Oha amımı parçaladın yavaş hayvan dedi. Daha sakin hareketlerle on dakika içinde sörf yaptım. Ben boşalırım hazırım dedim. Yengem ben korunurum sıkıntı yok içime doldur dedi. Aletimin yanlarından fışkırtarak yengemin amına boşaldım. Banyoya giderek temizlendik. İki çıplak banyoda bir tur daha attık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*