Yanıma Uzanan Gelini Bir Güzel Kudurttum

Seks hikaye
Seks hikaye

Yanıma Uzanan Gelini Bir Güzel Kudurttum

Merhaba ben Mustafa Gelinim ile seks hikayemi anlatacağım. Her insanın bazı konularda dayanma gücü farklı olabilir. Benim erotizm konusunda fazla sabırlı olduğum söylenemez. Bu yüzden kadınlara karşı ilgimin çok yüksek olduğunu hissediyorum. 51 yaşındayım. Eşim kendiliğinden evi terk ettiği için peşine düşmedim. Mesele incir çekirdeğini doldurmayacak mevzu olduğu için kendimi haklı görüyorum. Uzun lafın kısası eşim evi terk edeli iki ay olmuştu. Ben değişik arayışlar içine girmiştim. O sırada teyzemin oğlu hastaneye gelmişti. Başında eşi refakatçiydi. Hafta sonu oğlu gelmiş eşi dinlenmek içine benim eve geldi. Kadın gayet sağlıklı fiziki yapısı albenisi kuvvetli bir yapıdaydı. Bir gece benimle kalacak ertesi gün hastaneye gidecekti. Ben kadını canım çekse de misafir olduğu için o gözle bakmadım.

Seks Hikaye

Gece saat ilerleyince ona salonda yer hazırladım kendimde yatak odasına geçtim. Çok geçmeden bizim gelin benim odaya geldi. Ben yalnız yatama korkarım dedi. Dedim sen yatakta yat ben yerde yatarım dedim. Olmaz ben şuraya kıvrılır yatarım diyerek yatağa yorganın altına girdi. Bana da sen rahat ol düzenini bozma sıkıntı olmaz dedi. Benden yattım uyku dağıldı. Uzun zaman sonra kadın kokusu yatağımdaydı. Uyumuş numarası yaparak bacağımı üzerine attım. Ben bacağımı atınca tepki verir diye beklerken hiç beklemediğim tepkiyi aldım. Ben üzerine yüklenince kalçalarını kucağıma gelecek şekilde yerleştirdi. Kalkan sikime yumuşacık kalçasını dayamıştı. Ben de sürtmeye başladım.

Sex hikaye

Ben hareket ettikçe sikim arkasına dayandı. Şortumun içinden çıkardım bacaklarının arsasına soktum. Oynarken sikimin başının sıcak ve ıslak amına girdiğini hissettim. Biraz daha zorladım bacağını kaldırarak yolu açtı. Tamamıyla amına sikimi sokmuştum. Ben bacağımı indirdim bacağını kaldırarak iyice bacak arasına yerleştim. Hiç ses çıkarmıyordu. En sonunda inlemeye başladı. Ama bana doğru bakmıyordu. İnledikçe dibine kadar soktum. Altından külotunu çıkardım. Yüzükoyun yatırdım. Kalçasını havaya kaldırdım. Amı çok temizdi. Yeni tıraş ettiği belliydi. Sikimi amına sokarken sıcaklığını bu defa daha çok hissettim. Arkadan siktikten sonra sırtı üstü çevirdim. Göz göze gelmiştik. Gülerek ben boşuna gelmedim uzun zamandır bunu düşünüyordum dedi. Bacaklarını iki yana açtı hadi içime boşal senin tadına bakmak istiyorum dedi. Sapladıkça mutlu oluyordu. İçine boşaldığımda yüzünde güller açmıştı. Banyoya girdik temizlendik uykuya daldık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*