Yengemi Teselli Ederken Amına Kaydım

Seks hikaye
Seks hikaye

Yengemi Teselli Ederken Amına Kaydım

Bilgisayarda vakit geçirirken çoğu zaman erotik videoları açarak kendi kendime kendimi mutlu etmeyi başarıyorum. Böyle bir an yaşarken yengemin bir anda içeriye girmesi her şeyi değiştirdi. Aslında bilerek mi girdi bilmeyerek mi girdi bilmiyorum. Odamın kapısı açıldığında elimde aletim mastürbasyon yapıyordum. Hemen gözlerini kapattı dışarıya çıkması çok çabuk oldu. Fakat aradan kısa bir süre geçtikten sonra kapı çalındı. Dışarıda yine yengem bana sesleniyordu. Odana gelebilir miyim seninle bir şey konuşmam lazım dedi. Gel diyerek bu sefer toparlanmış bir şekilde ona yatağın üzerine oturarak konuşmaya başladık. Bana amcama anlatıyor ve kendisiyle ilgilenmediğini söylüyordu. Acaba başka birisi ile mi ilgileniyor bilip bilmediğini sordu.

Seks hikaye oku

Ben de onun zaten bozuk işleri bitmez kesin bir kadınla düşük kalkıyordur dedim. Bu arada yengemi gaza getirerek becerme hevesleri içerisindeydim. Bunun üzerine yengem kucağıma yatarak aletimin tam üzerinde dudaklarını gezdirmeye başladı. Ben çok üzülüyorum benimle ilgilensen çok hoşuma gider dedi. Ben seninle zaten ilgileniyorum ki odamdasın dedim. Bu arada göğüslerini okşadım. Ben böyle ilgi demiyorum diyerek kendini geri çekti. Her türlü ilgiyi sana gösterebilirim diyerek omuzlarından tutarak tekrar kucağıma doğru çektim. Ben kucağıma çektiğimde sırt üstü yatmıştı. Ellerimi göğüslerine sokarak uçlarından parmaklarımla daireler çizmeye başladım. Bu arada da hiç itiraz etmiyordu. Bunun üzerine elimi külotunun içine sokarak amını okşamaya başladım.

Seks hikaye gönder

Ben okşadıkça yavaş yavaş kıvranmaya başladı. Böyle bir durum karşısında duyarsız kalamazdım. Orta parmağımı amına soktum. Parmağımla okşamaya başladıktan sonra yengem daha da kıvrandırmaya başladı. Bunun üzerine hemen aletimi ağzına alarak sakso yapmaya başladı. Kısa süre sonra aletimin üzerine oturmuş zıplıyordu. Böyle ilgi alakaya dayanamıyorum demesiyle dudaklarıma yapışması bir olgu. Üzerindekileri çılgınca çıkarıyordu. Üzerindekileri çıkarıp attıktan sonra çırılçıplak vaziyette tekrar aletimin üzerine oturdu. Sikim içine girip çıktıkça daha da azgınlaşıyor kendinden geçiyordu. En sonunda içime boşal senden hamile kalmak istiyorum demesi ile olay kopmuştu. Ben de zaten hiç çıkarmaya niyetim yok ne varsa sana boşaltacağım diyerek içine boşaldım. İkimiz de yorgun ve bitkin bir şekilde yatağın üzerine yığılıp kaldık. Ondan sonraki zamanlarda da aralıklı olarak yengemi memnun etmeye devam ettim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*