Üvey Teyzemi Havuzda Sıkıştırıp Coşturdum

Seks
Seks

Üvey Teyzemi Havuzda Sıkıştırıp Coşturdum

Herkesin hayatında enteresan bir zaman dilimi olmuştur. Benimde genellikle yakınlarımla ilgili ilginç hayat akışı yaşadığım zamanlar oldu. Uzaktan teyze dediğimiz bir hatunu uzun zamandır aklımdan çıkaramıyordum. Evleri havuzlu olduğu için belirli aralıklarla onlara gider havuza girer spor yapardım. Bir gün ben tam havuzdayken üvey teyzemde bikinisini giymiş havuzun başında dikiliyordu. Su soğuk mu bende girsem dedi. Çok güzel ama sen bilirsin dedim. Ayağını soktu soğukmuş diyerek şezlonga uzandı. Uzanırken dizlerini kırmış bacaklarını açmıştı. Bikinisi o kadar dardı ki nerdeyse amının yanakları dışarı taşıyordu. Bende ona doğru yüzüyor manzaranın tadını çıkarıyordum.

Seks hikaye

Arada su sıçratarak dikkatini çekmeye çalışıyordum. Sonunda başardım. Yağlandı bende gireyim diyerek suya atladı. Atlamasıyla tekrar kenara tutunması bir oldu. Bacağıma kramp girdi ovar mısın diyerek yanına çağırdı. Bacağını ovmaya başladığımda yumuşacıktı. Pek de kramp girmiş gibi değildi. Kalçalarına doğru ilerledim. Sesi çıkmamıştı. Kalçalarını okşamaya başladım. Başparmaklarımı kalçalarının arasına sokarak sıkıyordum. Yanlış yerdesin diyerek kalçasını oynattı. Ama ben aldırmadım. Daha fazla ileri giderek başparmağımı amına sürtmeye başladım. Tama kramp geçti yeter diyerek kalçasını çekmeye çalıştı. Parmağım amına girdi. Yapma diyerek gülümsedi. Ben yeşil ışığı almıştım. Orta parmağımı amına soktum. Amının duvarlarını okşayacak şekilde amının içinde gezdirdikçe inlemeye başladı.

Seks hikayeler

Bikinisini kenara çekerek ani bir hareketle arkasına geçtim. Yapma dayanamıyorum diyerek derin nefes alıyordu. Hiç dinlemedim. Aleti çıkardım. Arkadan amına soktum. Havuzun duvarına tutunarak kalçasını hareket ettiriyordu. İyice bacaklarını açınca beden tam altına denk geldim. Suyun içinde şırıltılar eşliğinde ben girip çıktıkça oh sesleri çoğalmaya başladı. Suyun içinde sakın içime boşalma çok azgınım hamile kalırım dedi. Hem ben senin yakınınım neden bunu yaptın dedi. Bende seninle benim aramda bir kan bağı yok çok uzaktan yakın gibiyiz ama şu ana en özellerimiz çok yakın dedim. Ne diyorsun anlamadım ama çok güzel beceriyorsun dedi. Bunun üzerine istersen yatak odana gidelim dedim. Olmaz orda gelen olursa bahanemiz olma burada yap ne yapacaksın diyerek işi mi kolaylaştırdı. Tam boşalacakken içinden çıkardım. Soğuk suda şoklana aletim boşalmaktan vazgeçti. Ama yarım kalmadı. Hemen sudan çıktık ağzına aldı memelerinin üzerine volkanik patlamayı yaşattı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*