Yeğenim Beni Hipnoz Ederek Aletimi Ağzına Aldı

Seks Hikaye
Seks Hikaye

Yeğenim Beni Hipnoz Ederek Aletimi Ağzına Aldı

Büyüleyici güzellikleri muhteşem bir şekilde yaşamak için kendi hayatımda özgürlüğü ve gerçekleri bir arada buluşturuyorum. Özellikle yeğenimle aramızdaki samimiyet bazen çılgınlık seviyesine çıktığını hissediyorum. Hipnoz edici davranışlar gerçekleştirip beni dondurmuş bir vaziyette üzerimde her şeyi gerçekleştirmiş olması gerçekten bu konularda bazı şeylerin değişik olduğunu gösteriyor. Bir gün otururken seni hipnoz etmemi ister misin dedi. Aslında çekinmiş olmama rağmen merak ediyordum. Yap bakalım nasıl bir şeymiş dedim. Daha sonra uyandırmayı biliyor musun diye sorduğumda bu işler benim uzmanlık alanım dedi. O gün değişik bir şekilde giyinmişti. Kısa elbiseler giymiş göğüs dekoltesi ve bacakları bütün çıplaklığı ile ortadaydı. Beni hipnoz ederken karşımda bir şeyler sallıyordu. Gerçekten belli bir zaman sonra kendimi kontrol edemez hale geldim.

Seks Hikaye

Karşımda değişik hareketler yapıyor fakat ben hiçbir şeye karşı koyamıyordum. Sonrasında elinin üzerinde gezdiğini hissediyordum. Önce sikimi ağzına aldı daha sonra vücudumda dudaklarını gezdirmeye başladı. Geldiğinde dilini dilime dokunduruyor dilimi ağzıma sokuyordu. Sonra da bütün bu hareketleri gerçekleştirdikten sonra karşıma geçti sikimi oturup çıkardı. Eliyle amını okşamaya başladı. Sonrasında amını ağzıma dayadı. Kendi kontrolünde erotik hareketleri ile amını ağzıma sürtüyordu. Ben hiç hareket etmeden öylece donmuş vaziyette duruyordum. Amını dudaklarıma sürterken acayip derecede inliyordu. Göğüslerini ağzıma verdi.

Hikaye Seks

Göğüs arasında dudaklarımı gezdirdi. Sonrasında beni yere yatırıp amını ağzıma dayadı. Sert bir şekilde sürtmeye başladı. Söktükçe inliyor sürdükçe amından sıvılar çıkıyordu. Sonrasında sikimi tutarak eliyle okşamaya başladı. Ağzına aldı ısladı. Üzerine oturdu yan yattı soktu çıkardı. Ben hiçbir şeye tepki veremiyordum. Defalarca boşalmış olmama rağmen sikimin sertliği kaybolmuyordu. En sonunda beni artık dayanılmaz hale geldiğimde yüzümde değişik bir hal olduğunu hissetti. En sonunda iyice şaklatarak beni uyandırdı. Hala amını ağzıma sürtüyor ben doymadım ben doymadım beni tekrar uyandır beni azdır beni doyur diye bağırıyordu. Sikimi çıkardım amına soktum iyice yaladım kışkırtıcı bir şekilde defalarca boşalmasını sağladım. Her boşaldığında kasılıyor titreyerek çığlık atıyordu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*