Üvey Kardeşimin Annesi Üstümü Değiştirirken Odama Girdi Ağzına Aldı

Seks Hikayeler
Seks Hikayeler

Üvey Kardeşimin Annesi Üstümü Değiştirirken Odama Girdi Ağzına Aldı

Merhaba ben Zafer Üvey Annem ile seks hikayemi anlatacağım. Yaşadığım ortamda insanların rahat tavırları beni her zaman memnun etmiştir. Bunlardan birisi üvey kardeşimin annesi oldu. Anne baba ayrı kardeşleriz. Karışık bir aile yapısı oluştu. Ben bile bazen bu nasıl oldu diye şaşırıyorum. Ama sonuçta hayatı idame ettirmek için sıkıntısız geçinip gidiyoruz. Evdeki kadınlar azgınlıkta zirve yapmış durumda. Hele üvey kardeşimin annesi arada bize geldiğinde sikmeden göndermiyorum desem yalan olmaz. Kadın 58 yaşında ama 30 yaşında kadınlar onun kadar güzel sikişmiyor. Özellikle sakso çekişi adamın iliklerine kadar zevki hissetmesine neden oluyor. Her gelişinde banyoda ağzına verip rahatlıyorum. Kocası çoktan göçüp gittiği için bana yanaşıyor.

Seks Hikayeler

Ben bekar hayatındayım ve seks hikayelerini çılgınca yaşayan 45 yaşında bir adamım. Baba evinde bir odam ve sakin bir ortamım var. Bu ortamda cinsel ihtiyaçlarımı bazen üvey kardeşimle bazen annesiyle sakince idare ediyorum. Aslında genç sevgilim olmasına rağmen bana annesi daha çok zevk veriyor. Kadın sikişirken her şeyini ortaya koymaktan asla çekinmiyor. Bir gün herkes evdeyken odamda üzerimi değiştiriyordum. Üvey kardeşimle oynaştığımız için sikim kalkıktı. Bir anda annesi içeri daldı. Sikimi öyle görünce o ne be diyerek hemen avuçladı. Dur işim var demeye kalmadan ağzına aldı. Ağzında şeker yalar gibi yalıyordu. Boğazına kadar sokuyor bu benim kimse elleyemez diyerek coşturuyordu.

Seks Hikayeleri

Beni yatağımın üzerine iterek sikimi okşamaya devam etti. Sonra üzerine oturdu içine soktu. Üstünde oynadıkça içinde am duvarlarına sürtüyordu. Bir anda kızı içeri girdi. Ben şimdi seninle oynamadım mı hangi ara bu hale geldiniz dedi. Annesi bu gün benim sen sıranı bekle dedi. Paylaşılamaz olmak bana daha ayrı bir zevk verdi. İkinizde gelin ne istiyorsanız vereyim dedim. Olmaz bu benim diyerek annesi sikimin üzerine oturmuş öyle bekliyordu. Kızı eteğini sıyırdı amını ağzıma verdi yala şunu coştur hadi boşalt beni dedi. Annesi sikimle kızı amı ağzımda zevkten delirmiştim. Kısa süre sonra annesi boşaldım yaşasın derken kızı al benden de o kadar diyerek kasıldı. İkisi de zevkten kudurmuştu. Bu arada be annesinin amına boşaldım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*