Teyzeme Masaj Yaparken Elim Bacaklarının Arasına Kaydı

Seks hikayeleri
Seks hikayeleri

Teyzeme Masaj Yaparken Elim Bacaklarının Arasına Kaydı

Masaj marifetimi herkese göstermekten herkese güzel bir şekilde bunu yaşamayı seviyorum. Özellikle yakınımdaki beni seven beni kendine samimi gören herkese daha özel yapıyorum. Özellikle aynı odada yalnız kaldığımızda ona acayip masajlar yapıyorum. Yorgun olduğu için ovarak onu rahatlatmamı istiyordu. Defalarca hem önden hem arkadan sikimi sürerek ona masajları ileri gitmeden yarıda keserek zevki doruğa ulaştırdım. Bazen zor da olsa bitirmek zorunda kaldım. Sonra gerçekleştirmiş olduğumuz masaj ve sikiş maceramız gerçekten aklımdan çıkmıyor. Önümde yatmış kalçalarına sere serpe önüme sermiş bir şekilde masaj yapmamı istedi. Ben de üzerine oturursam bacakları ezilir dedim.

Seks Hikayeler

Ezilmez sen keyfine bak dedi. Bacakların üzerine oturdum ve sikimi çıkardım kalçadan arasına soktum. Omuzlarına ovmaya başladım. Ben omuzların ovdukça kalçasını yukarıya kaldırarak sikimi amının olduğu yerde oynamasını sağladı. Özellikle o pozisyonda içine girmem çok kolay oluyor. Sen beni sikmek mi istiyorsun masaj yapmak istiyorsun dedi. Her ikisinde yaparım sen keyfine bak dedim. Olmaz birisini yap yoksa havaya giremiyorum dedi. Sen kendini sal ben seni zevkten deliye döndürürüm dedim. Ben zaten kendimi saldım demesiyle belinden çekince sikimi kökledim. Aha ben böyle istemiyorum istiyorsan seninle daha da farklı sevişebiliriz dedi. O zaman masaj yapayım mutlu son yaşayalım dedim.

Seks hikayeleri

Ne biliyorsan onu yap dedi kendini bıraktığı gibi amına soktuğuma aynı zamanda sırtına okşamaya devam ediyordum. Göğüslerini avuçladım kendime çektim dibine kadar soktum sikimi boşalmasına müsaade ettim. Neden içime boşalıyorsun ben sana içime boşal dedim mi demesine rağmen ne yapayım mutlu son yaşayalım dedin dedim. Bu defa önünü çevirdim tekrar sikimi amını dudakları arasında sürterek canlanmasını bekledim. Böyle uğraşma ağzıma ver dedi. Önüne doğru geldim ağzına verdim tekrar sikimi kaldırdı. Bacaklarının arasına girdim güzel bir darbe yaratarak sert bir şekilde içine girdim. Ama daha yavaş amımı yırtacaksın dedi. Yırtılmaz keyfine bak artık ıslandı çok güzel oldu dedim. Masaj yapma bahanesiyle o gün teyzeme deli gibi becermiştim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*