Yazlıkta Yengemin İçine Boşaldım

Seks Hikaye
Seks Hikaye

Yazlıkta Yengemin İçine Boşaldım

Özellikle yaz ayları beni çok mutlu ediyor. birlikte yaşadığım insanlarla güzel temaslar kurmayı onlarla ilişkilerimin sağlam olmasını tercih ederim. Böyle bir sıcak yaz günü birlikte tatile gittiğimiz yengemlerle çok sıcak temaslarımız oldu. Denizde kalabalıkta birbirimize dokunmamız oyunlar oynarken ellerimizle serbest bir şekilde dolaşması ve cinselliği mükemmel şekilde olgunlaştırdı. 52 yaşında yengem özellikle benimle güzel bir ilişki oluşturduğunu hissediyordum. Denizde oyunlar oynarken boynuma sarılıyor bacaklarına belime doluyor bacaklarımın arasına sikimi sıkıştırıyordu. Bazen sikimi çıkartıp suyun içerisinde amına sokmayı çok hayal ettim. Fakat kalabalıkta bunu yapamayacağım için sabrettim. Ama en sonunda bunu da yapabileceğimi kendime inandırdım.

Yengem ile Seks hikayeler

Aynı şekilde oyun oynarken kucağıma geldiğinde ona sarılıp özellikle etrafındaki insanlara konuşuyormuş gibi yapıp sikimi çıkardım. Sürünürken ardından doğrudan amına yerleştirdim. Ben bunu yaptığım anda gözleri fırlamıştı. Ne yapacağını şaşırmış etrafındakilere laf atmaya başlamıştı. Kucağımda kaldırıp indirerek içine rahat bir şekilde girmemi sağlıyordum. Suyun içerisinde hareket ederken bazen girmek zor oluyordu. Fakat belime ayaklarını öyle dolamıştı ki içinde çıkmadan bütün enerjimi tamamen bu yönde harcamaya başlamıştım. Etrafından diğer kalçama dokunan kadınların da bunu gördüğünü fark ettim.. Bir tanesi yengemin kalçasından tutup ikimizi birleştirdiğini fark ettim hadi iyisiniz devam edin bakalım diyen bir kadın kendi eliyle göğüslerine okşuyor amıyla oynuyorlardı.

Yenge Seks Hikaye

Olayın bu kadar büyüyeceğini hiç düşünmemiştim. Su içerisinde dışarıya boşalmam mümkün değildi. Laf arasında içine boşalırsam bir sıkıntı olur mu dediğimde hiç sıkıntı yok olduğu gibi sal gitsin dedi. Soğuk suyun içinde sikim daha da ıslanıyor daha derinlere giriyor daha da çılgına çeviriyordu. Sonrasında kucağımdan indi arkasını döndü ayaklarına ters belime kilitleyerek arkasından içine girmemi sağladı. Bunu nereden biliyorsun dediğimde biz kaçın kurası sen işine bak diyerek daha zevkli bir sıcaklık oluşturdu. Öylece içinde çılgın bir şekilde seks macerası yaşarken bir anda boşaldığımı hatırlıyorum. Ilık ılık boşalırken işte şimdi oldu hadi çık bakalım suyun içerisinden artık yapacağını yaptın dedi. Birlikte çıktık kurulandık romantizme daldık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*