Yazlıkta Çıplak Uyuyan Üvey Anneme Arkadan Yerleştirdim

Seks hikaye
Seks hikaye

Yazlıkta Çıplak Uyuyan Üvey Anneme Arkadan Yerleştirdim

Merhaba ben Yaşar sizlere üvey annem ile seks hikayemezi anlatacağım .Yaz ayları benim için gerçekten çok hareketli geçiyordu. Denizde kızlarla oynadığımız oyunlar sayesinde olgun kızların amını okşama fırsatı buluyordum. Özellikle komşumuzun kızı omuzlarıma oturdukça sıcak amı her yerimi harekete geçiriyordu. Gösterip vermemek diye ona denirdi her halde. Sürtüp kaçıyor beni delirtiyordu. Babamın üçüncü karısı ondan geri kalır halde değildi. Denizde özellikle sikime dayanması beni kudurtuyordu. Kalabalıkta sürtüyor okşuyor ama sakin yerde yabancı oluyordu. Yüzme öğretme bahanesiyle her yerini ellerdim. Amını avuçladığım anlar oluyordu. Ama nedense parmağımı yanaştırdığımda bir bahane bulup kaçıyordu. Kafaya koymuştum. Ya sikecektim ya elimle dilimle deliye döndürecektim.

Seks hikaye

Yazlık olduğu için herkes öğlen saatlerinde şekerleme yapardı. Odalarda amcıklar yayılır kalırdı. Ama mayoların tüllerin altında tabi ki de. Ama üvey anne amı götü dağıtmış vaziyete yatında olanlar oldu. Baktım ortam müsait. Genelde etrafta kadınlar yatıyor. Erkekler yandaki kafede oyuna dalmış. Önce üvey ablama yöneldim baktım üzeri fazla giyinik vazgeçtim. Sikim şahlanmıştı. Üvey anne yan yatmış amı kabak çiçeği gibi açılmıştı. Gel sik beni diye bağırıyordu. Önce dokundum etkilenmedi. Parmağımla amını yokladım tepki yoktu. Dudaklarına sikimi sürdüm gayet sakin uyuyordu. Ağzına sikimi zorladım açılmadı. Memelerine sürttüm uyanmadı. Belki de uyku numarası yapıyordu. Tekrar ağzına sikimi sürterken ağzı açıldı sikimi soktum. Diliyle oynamaya başladı. Ağzına sokup çıkardım. Sikim ıslanmıştı.

Seks hikayeler

Arkasına geçtim amı muhteşem görünüyordu. Yavaşça amını fırçaladım. Azıcık kıvranır gibi oldu. Artık iyice zirve yapmıştım. Olabildiğince sakin amına yerleştirdim. Önce bekledim tepki gelecek mi diye ben keklerken kalça kıpırdamaya başladı. İçindeydim ve içi cayır cayır yanıyordu. Arka deliğine sokmak için amından çıkardım deliğine dayadım. Başı çok kolay girdi. Azıcık daha zorladım girmeye devam ediyordu. Kalçasının oynatarak içinden çıkardı. Tekrar amına yerleştirdim. Hızlıca sokup çıkarmaya başladım. Elimle sikimi tutup iyice çıkarıyor tekrar sokuyordum. Çok tatlıydı. Böyle beş dakika siktim. Boşalma anı geldiğinde arka deliğine dayadım boşaldım. Arka deliğinin üzerinden amına doğru akıyordu. Yatağa gelmeden peçeteyle sildim. Amını temizledim üzerimi toplayıp çıktım. Uyandığında hiçbir şey olmammış gidi davranıyordu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*