Genç Yeğenimi Banyoda Milli Yaptım

Seks Hikayeler
Seks Hikayeler

Genç Yeğenimi Banyoda Milli Yaptım

Kendimi beğenen birisi olduğum için kendime bakmayı seviyorum. Özellikle evimde çılgın partiler yapmayı insanlarla birlikte çılgınlığın zirvesine çıkmayı seviyorum. Deli dolu ateşli bir hatunum. Bu nedenle dul bir kadın olmanın bütün güzelliklerini yaşıyorum. Evime gelenlerle gidenlerle en güzel muhabbetleri yapıyorum. Bu muhabbetlerin içerisinde özellikle genç erkekler olduğunda onlara hiçbir zaman hayır diyemiyorum. Eşimi uzun süre önce kaybettiğim için özellikle bana teselli olabilecek her muhabbete açık olduğumu herkes biliyor. Bunlardan birisinde özellikle çok sevdiğim kız arkadaşımın oğlunu evimde ağırlarken güzel şeyler yaşadım. Onunla birlikte yapabileceklerimi zaten kafamda tasarlamıştım. Hiçbir şey beklenmedik bir şekilde gelişmedi.

Seks Hikaye

Ben kafamda tasarladığım gibi her şeyi yaşadım. Onu önce salonda ağırlayarak güzel bir misafirperverlik göstergesi ortaya serdim. Sonrasında birlikte banyo yapma teklifi sundum. Şaşırmıştı ama benim gibi bir kadınla beklenebilecek bir şey olduğu için şaşkınlığı çabuk geçmişti. Birlikte banyoya girdik birbirimizi köpükledik. Göğüslerimi bir güzel emdi. Dudaklarından çok ateşli bir şekilde öpmüştü. Bunun ardından kalçalarımın arasında arkamı amımı her yeri güzel bir şekilde yaladı. Önüme geçerek klitorisimi çok güzel yalıyordu. Ben de bunun karşılığı olarak ona çok güzel sakso zevki yaşattım. Bütün bunları gerçekleştirip zevkin doruklarını çıktığımız anda kapı çalındı. Kapıyı çalan yanımdaki kişinin annesi olduğunu görmek beni rahatlatmıştı. Üzerini ıslak olduğunu gördüğünde önce şaşırdı. Sonra neler olduğunu anlamıştı.

Seks Hikayeler

Hiçbir bozuntuya vermeden geri dönüp gitti. Ben de tekrar banyoya girerek önemli birisi olmadığını söyledim. Annesi olduğunu söylesem utanır diye düşündüm. Hatta sevişmeye devam ettik. Ben sakso çektikten sonra aletini iyi sertleştirdim. Göğüslerimin arasında kalçalarımın arasında güzel oyunlar oynamasını sağladım. En sonunda aletini dar ve ıslak amıma yerleştirdim. Kalça hareketleriyle güzel bir zevk yaşattım. Her şeyi hazırlıklı olduğum için bu tür konularda tedbir almayı ihmal etmiyorum. Evimde beni becermesi için çağırdığım erkeğin kondom takarak daha tedbirli bir seks yapmasını sağladım. Öyle seks hikayesi tarzındaki maceralarıma anlatmaktan hiçbir zaman çekinmiyorum. Her gelene bir önceki erkekle yaptığımı en güzel şekilde anlatıyorum. Beni amımı parçalayacak gibi beceren erkeğimi hiçbir zaman unutmuyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*