Spor Hocasını Duşta Delirttim

Seks hikayeler
Seks hikayeler

Spor Hocasını Duşta Delirttim

Merhaba ben Can size spor hocam ile seks hikayemi anlatacağım. Spor yapmayı seven bir kadın olduğum için periyodik olarak spor salonuna gidiyorum. Yüzme ve diğer spor çalışmalarını sistemli olarak gerçekleştiriyorum. 45 yaşında eşinden boşanmış dul bir kadın olarak özellikle genç erkekler çok ilgimi çekiyor. Spor salonuna gelen kasları şişmiş bedeni gayet yakışıklı erkeklerle güzel anlaşıyorum. Özellikle bir tanesi ile aramızdaki samimiyet zirve yapıyor. Bana spor hocalığı yaptığı için dokunuşları beni aşırı tahrik ediyor. Belimden tutması kalçalarımı okşaması göbeğimi okşaması omuzlarıma sıkması beni acayip tahrik ediyordu. Fakat iş yerinde herhangi bir sıkıntı çıkmaması için benimle ve diğer çalışanlarla seviyeli bir şekilde arkadaşlık kurulmuştu. Herkesin samimiyeti özel bir şekilde gerçekleşirken benim samimiyetim daha farklı olmuştu.

Seks hikayeler

Akşam mesai bitiminde onu birlikte duş almaya davet ettim. Erkeklerin ve kadınların duşu ayrı olmasına rağmen ben kadınlar tarafına spor hocasını götürdün. Burada birlikte önce önümde çökerek klitorisimi yalamasını istedim. Klitorisimi yalarken orgazm zevkinin zirvesine ulaşmıştım. Böyle zevki zirvede yaşayabileceğim planlı programlı çalışmaları yaptığım zaman aslında daha az zevk aldığımı söyleyebilirim. Beklenmedik kaçamak ve şok edici sevişme tarzı daha çok hoşuma gidiyor. Bunun ardından önünde eğildim aletini ağzıma alarak sertleşmesini sağladım. Güzel bir saksonun ardından duşa girebilirdik. Herkes salondan ayrılmış sadece ikimiz kalmıştık. Banyoda güzelce köpüklendikten sonra vücudunu okşamaya öpmeye başladım. O da benim göğüslerimi öpüyor göğüs arasında güzel hareketler yapıyordu.

Seks hikayeleri

Aynı zamanda amıma yalamak için aşağıya inmiş bacaklarımı ayırmıştı. Bacaklarımın arasından amım yanarken suları akıyordu. Üzerimizden akan sularla daha da tahrik olmak içten bile değildi. Birlikte sevişmeye hazır olduğumuz için hemen aletini aldım amıma yerleştirdim. Amıma öyle bir soktu ki kolunu sokmuş gibi değişik bir özel haz oluşturdu. Kol gibi aletini yerleştirdikçe bedenimde değişik bir titreme oluşuyordu. Aynı zamanda aletinin üzerine oturarak dibine kadar girmesini sağladım. Öyle zevkli ve hırçın bir sevişmeyi içime boşalmadan bırakmak hoşuma gitmedi. Boşalma anı geldiğinde çıkarmak istese de ben üzerine yüklenerek çıkarmamasını söyledim. İçime öyle bir boşaldı ki sıcak sıvı mermi gibi amımın duvarlarına çarpıyordu. Böylece içimde dolgun bir zevk yaşadım. Banyomuzu yaptık ertesi gün tekrar buluşmak üzere ayrıldık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*