Temizlikçiye Kendi Banyomuzda Döşedim

seks
seks

Temizlikçiye Kendi Banyomuzda Döşedim

Her zaman pozitif düşünceler içinde olduğum için karşımdakini çok çabuk etkiliyorum. Yakınım olsun olmasın tatlı dilimle beceremeyeceğim konu yoktur diyebilirim. Ara sıra apartmanı temizlemeye gelen kadın dikkatimi çekiyordu. Eğilmesi kalkması hareketleri seksi anlamda çok dikkat çekiciydi. Bizim katta daha fazla oyalanması ayrı bir konuydu. Daha önce merdivenlerde karşılaştığımda selamlaşmıştık. Elimle bedenini fark ettirmeden yoklamıştım. Meğer çoktan fark edilmişim. Merdivende yanından geçerken yanlışlıkla olmuş gibi, elimi kalçalarının arasına çarptırıyordum. Etine dolgun 40 yaşlarında bir kadındı. Ama çok ateşliydi.

Seks hikaye

Asansör olmasına rağmen o temizliğe geldiğinde ben kesinlikle merdivenleri kuşanıyordum. Gel zaman git zaman bir gün eşim evde yokken yine bizim katta paspas yapıyordu. Bizim katta çalışırken yardımcı olma bahanesiyle bir şey lazım olursa kapıyı çal demiştim. Çalacağından çok emindim. Hemen ince bir şort giyerek altıma don giymedim. Elimle aleti okşayarak kaldırdım. Çok geçmeden kapı çaldı. Elinde kova su istedi. Ben işim var gir sen al dedim. Odaya geçtim. İçeri girdi banyoya geçti. Bende hemen arkasından girdim. Kovayı banyoda doldururken öne doğru eğilmişti. Kovayı alma bahanesiyle arkasından uzanırken aleti tamda amına sürtecek şekilde ayarlayıp üzerine yaslandım. Hadi canım diyerek hafifi doğrulmaya çalışır gibi yaptı. Bu arada kalçalarını aşağı yukarı oynatıyordu. Burada mı becereceksin beni diyerek gülümsedi. Neden olmasın diyerek memelerini kavradım. Çok sıcaksın ateşini söndüreyim diyerek elimi memelerine soktum. Bu arada kendisi eteğini çoktan sıyırmıştı. Altında onunda don yoktu. Aletimi çıkarmıştım.

Seks hikayeler

Çabuk ol anlamasınlar diyerek eliyle aletimi tutarak amına soktu. Sen biliyor muydun dediğimde kaldırmışsın gözüme sokacaktın bari amıma sok diye boşa gitmesin dedim diyerek inliyordu. Banyoda kalçalarından tuttum kendime çekip aleti sulanmış amına saplarken şap şap biye kalçalarından sesler çıkıyordu. Hayalarım klitorisine vurdukça oh diye rahatladığı belli oluyordu. İçime boşalma ben seni boşaltırım diyerek önümde diz çöktü aletimi ağzına aldı. İlk defa böyle oral yapan görmüştüm. Hepsini boğazına kadar sokarken gözleri yerinden fırlayacak gibi oluyordu. Beni memelerinin arasına boşalttıktan sonra bir günde sen bana gel asıl bombayı bende patlatalım diyerek işinin başına döndü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*