Üvey Teyzeme Kendi Yatağında Çaktım

Seks Hikaye
Seks Hikaye

Üvey Teyzeme Kendi Yatağında Çaktım

Merhaba ben Bilal Üvey teyzem ile seks hikayemizi anlatacağım. Özellikle insanın yakınları cinsel anlamda da ihtiyaçlarını gideriyor olması her zaman hoşuma gitmiştir. Bunlardan birisi üvey teyzemle yaşamış olduğum aşk maceram oldu. Birbirimize gerçekten aşık olduğumuzu hissediyordum. Bir araya geldiğimiz zaman ellerimizi tutuyor göğüslerini elliyorum kalçalarını sıkıyorum dudaklarını öpüyorum hiç itiraz etmiyordu. Fakat sevişme seviyesine kadar yakın olamamıştık. En sonunda bir gün onlarda kalmaya karar verdim. Kocası şehir dışında bir toplantıya gideceği için evde yoktu. Ben de yalnız olduğum için salonda yatmaya karar verdim. Salonda yatmak istemezsen yanıma gelebilirsin dedi. Olur mu öyle şey dedim. Olur olur hiç sıkıntı olmaz dedi. Herkes arkasını döner yatar sıkıntı olmaz zaten. Fakat ben yanıma geldiği andan itibaren sikim havalanmıştı. Aynı zamanda sen uslu bir kişisin bana zarar vermezsin derken gülümsüyordu.

Seks Hikaye

Akşam olup yattığımızda gerçekten herkes arkasını dönüp yatmıştı. Fakat aklımdaki şeytanlık bir türlü beni bırakmıyordu. Hemen arkama döndüm uyuyormuş gibi yaparak bir bacağıma kalçalarını üzerine attım. Sonra tekrar arkama dönerek yattım. Bu arada üzerine açtığında altında külot olmadığını gördüm. Amı ortaya çıkmış ıslanmış dudakları belirli belirsiz görünüyordu. Hiç vakit kaybetmeden tekrar arkama döndüm bu defa sikimi şortumun kenarından çıkararak kalçasının arasına girmesini sağladım. Ben sikimi kaldırdım arasına soktuğumda bir anda arkasını dönüp sen beni mi sikeceksin ne kadar ayıp dedi. Fakat bunu söylerken bir yandan da gülüyordu.

Seks Hikayeler

Gülümsediği için niyetinin zaten bu olduğunu anladım. Sen kusura bakma ben uykumda böyle hareket ederim dedim. O zaman sikin bacaklarımın arasında kalsın sen hareket etme dedi. Sikim sıcacık amcığına dokunduğunda hareketsiz durur mu ki tabii ki duramadım. Hemen amının içine doğru ilk hamleyi yaptım. Ben kıpırdarken sikimin başı ıslak amının içine girmişti. Onun ardından kalçasını yavaş yavaş hareket ettirerek oldu madem hadi sok içime dedi. Ona öyle demesiyle zaten bacağını kaldırmış sikim dudaklarının arasından amının derinliklerine girmişti. Ahlayarak ohlayarak bir güzel sikiştik. Domalttığımda amından damlayan sular sikimi ıslatıyordu. Çok azmışsın dediğimde seni boşuna mı yanımda yatırdım akıllım diyerek sikimi yutmaya devam ediyordu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*