Üvey Kuzenim Mastürbasyon Yaparken İzledim İçeri Daldım

Seks hikayeler
Seks hikayeler

Üvey Kuzenim Mastürbasyon Yaparken İzledim İçeri Daldım

Merhaba üvey kuzenim ile seks hikayemi anlatacağım.  Özellikle kadınların mastürbasyon yapması ve bunu izlemek her zaman hoşuma gitmiştir. Birkaç defa üvey annemi banyoda amına parmaklarken izlemiştim. Fakat yaşı iler olduğu için canım çekmedi. Fakat kuzenimi aynı şekilde banyoda mastürbasyon yaparken gördüğümde gerçekten azgınlığın zirvesine ulaştığını söyleyebilirim. Önce kapıdan biraz izledikten sonra bir şey arıyormuş gibi içeriye girdim. Bana öyle bir bağırdı ki ne olduğunu şaşırdım. Çık dışarı terbiyesiz burada ne işin var dediğinde bir anda dışarıya çıktım. Sonrasında gerçekten izlerken bile kendimi boşalacak hale geldiğini hissettim. Fakat bir türlü içeri giremiyordum. Cesaretimi topladım tekrar içeri girdim. Ben seni biraz önce kovalamadın mı terbiyesiz. Ne işin var dediğinde seni izlemeye geldim. Ne yapacaksın beni dövecek misin dedim. Sen iyice zıvanadan çıktın burada ne işin var terbiyesiz git karınla oynaş dedi.

Seks hikaye

Onunla oynaştım beni doyurmadı dedim sen de duyurur musun dediğimde sen ne demek istiyorsun ben evli bir kadınım seninle o böyle bir şey yapamam dedi. Ben de yanına yanaşırken sen neden amını parmaklıyorsun neden gidip kocanla sikişmiyorsun dedim. Sen iyice terbiyesizliği ele aldın defol git dedi. Ben gideceğim ama önce biraz sana dokunmak istiyorum dedim. Yanına yaklaştım yapma dedikçe amına parmağımı soktum. Ben parmakladıkça zaten ıslak olan amı daha da gevşemişti. Kendime doğru çektim üzeri ıslaktı havluyla kalçalarına kuruladım. Öne eğilmesini istedim. Ben hiç pes etmemiştim. Mastürbasyon yaparken seni gördüm derken içine sokuyordum.

Seks hikayeler

Zevk alıyordu. Gel senin amına sikimi sokayım da kendine gel dedim. Sen artık zaten niyet bozmuşsun ben sana ne desem faydası yok dedi. Önünde eğildim amına yalamaya başladım. Ben yaladıkça titriyor kasılıyor çığlık atıyordu. En sonunda onun olacağı belliydi diyerek önümde eğildi sikimden tutarak amanın içerisine soktu. Kalçasıyla acayip hareketler yaparak beni banyoda içine boşalmamı sağladığı. Bacağını kaldırdı amına sikimin başını sürterek tekrar kaldırdı. Arka deliğine sürttü. Amını açarak yarı kalkmış sikimi amının deliğine yerleştirdi. İyice azmıştı. Doyurmadan bırakamazsın diyordu. Yarım saat üstünde zıplayarak boşaldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*