Piknikte Enişteme Çimenlerin Üzerinde Amımı Yalattım

Seks hikaye
Seks hikaye

Piknikte Enişteme Çimenlerin Üzerinde Amımı Yalattım

Pikniğe gitmeyi seven birisi olduğum için arkadaşlarımla ve yakınlarımla sürekli olarak böyle faaliyetlere katılıyorum. Özellikle yakınlarımla bu işi yapmayı daha çok seviyorum. Onlarla istediğimi en güzel şekilde yaşıyor arzularımı ve isteklerimi en güzel şekilde yapmalarına olanak yaratıyorum. Böyle bir zaman içerisinde piknik alanında ablamın eşi gözüme daha değişik bir şekilde gelmeye başladı. Onunla bir şeyler yapmak onunla ilgilenmek hoşuma gitti. Birlikte su doldurmak için biraz uzaklaşınca aramızdaki samimiyetin daha da arttığını hissettim. Patika yoldan ilerlerken bir anda ayağımın burkulmuş gibi yaparak yere oturdum. Önce bileğimi ovarak acının nerede olduğunu hissetmeye çalıştı. Fakat ben yalandan böyle bir numara yaptığım için orası burası diyerek oyalamaya devam ediyordum.

Seks hikaye

En sonunda bileğimi ve bacağımı ovmaya başladığında elini bacaklarımın arasına doğru çektim. Senin niyetin başka diyerek gülümsedi. Orada etrafta kimsenin olmaması işimizi daha rahat yürütmemize neden oldu. Elini bacaklarımın arasına soktuğunda amcığımın üzerinde gezdirmeye başladı. Beni çalıların arasında çimenlerin üzerine yatırarak külotumu çıkardı. Külotumu o çıkarırken çıkarmasaydın iyi olurdu daha çabuk toparlanırız dedim. Fakat giymesen de olur demesi ile mantıklı bir şey söylediğini hissettim. Külotumu çıkardı amcığımı yalamaya başladı. Sıcak dili üzerimde altımda soğuk çimenler üzerinde sıcak dudak teması vücuduma değişik bir haz yarattı. Özellikle seksi durum karşısında haz yaratabilecek her şeyi yapabilen bir erkekle her şeyi yaşayabileceğimi düşündüm.

Seks hikayeler

Bunun üzerine ben de ona güzel bir sakso yaptım. Çimenlerin üzerinde bacaklarımı ayırıp arasına girdiğinde içimdeki enerjiyi onunla kullanmaya hazırdım. Amım üzerinde sikiyle güzel bir fırçalama yaptıktan sonra başını ıslatıp amımın dudakları arasından deliğine yerleştirdi. Orada yavaş bir hareketle içime girdikten sonra yavaş yavaş girip çıkmaya başladı. Daha sonra acı hissettiğimi anladı için sadece aletinin başını amıma sokup çıkararak iyice ıslanmamı sağladı. Ben ıslanıp gevşedikten sonra sert bir darbe ile içime yerleştirdi. Ben inledikçe çığlık attıkça daha da hızlı girip çıkıyordu. En sonunda fazla zamanımız yok diyerek boşalacağını söyledi. Ben de içime boşalmamasını dışarıya boşalmasını istedim. Tam boşalma anı geldiğinde içimden şak diye çekerek çimenlerin üzerine boşaldı. Kaçamak tarzında yaşadığım bu tür ilişkilerden her zaman daha çok zevk alıyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*