Üvey Halam Çaktırmadan Aletimi Okşadı Ağzına Verdim

Seks Hikayeler
Seks Hikayeler

Üvey Halam Çaktırmadan Aletimi Okşadı Ağzına Verdim

Selam ben Murat size halam ile seks hikayemi anlatacağım. Her zaman herkesin hakkını vermeye gayret ediyorum. Özellikle benden olgun olan kişilerle daha çok seks yapma arzusunda olduğumu itiraf ediyorum. Gençlerle seks yapmanın yerine olgun ve ilerlemiş yaşta kişilerle seks yaptığım zaman daha çok tecrübe kazandığımı hissediyorum. Halam 58 yaşına gelmiş hala seks konusunda kendini canlı olduğunu ateşli olduğunu iddia ediyordu. Aslında buna dış görünüşe itibariyle de hakkını vermek gerekirdi. Bir gün kendimle oynarken sen oynamayı bırak ben sana istediğini veririm dedi. Evde yalnız olduğunu bildiğim bir zamanda evlerine gittim. Üvey olduğu için herhangi bir kan bağı yoktu. Bu nedenle seks konusunda ve sikişme konusunda hiç tereddüt yaşamadım. Göğüslerimin arasında sürtebilirsin dedi. Seni sevip sevmemen önemli değil önce şunu bir okşa bakalım sıcaklığını hisset dedim.

Seks Hikayeler

Dudaklarına zorla açarak ağzına soktum. Isırırım dediğinde ısır o zaman görürsün dedim. Ben göğüsleriyle uğraşırken iyice gevşedi. Ağzını açtığında boğazına kadar soktum. Yapma böyle sevmiyorum dediğinde o zaman farklı yerlerine sokup daha çok zevk alırsın dedim. Böyle her deliğe olur neden olmasın dedi. Göğüslerini okşadım parmaklarımla sıkarak iyice sertleştirdim. Göğüsleri taş gibi olmuştu. Elimi amının olduğu yere attığımda kabarmış ıslanmış sıcacık olmuştu. Burası ne alemde dediğimde sikmeni bekliyor dedi. Öyle azgın heyecanlı bir kadınla neler yapılabilirdi hayal edemiyorsun bile. Hemen altımı çıkardım kalçalarını ayırdım senin amını parçalamak için hazırım dedim. O zaman parçala da görelim dedi.

Seks Hikayeleri

Gerçekten amına sikimi soktuğumda genç kız gibi daracık kısacık ve yumuşaktı. Öyle 58 yaşında bir kadın gibi amı pörsümüş veya dudakları gevşek hiçbir görüntü yoktu. Sen bunu nasıl böyle bakımlı tutuyorsun dediğimde her gün okşuyorum her gün seviyorum her gün bakımını yapıyorum dedi. Gerçekten de tüyleri alınmış tertemiz kudurmuş bir amcık sikiyordum. Ben siktikçe daha derine girdikçe inliyordu. En sonunda sakın içime boşalma ben hazır değilim dedi. Fakat ben boşanmam hazır olduğun içinden çıkardım göbeğinin üzerine boşaldım. Sen harikasın bundan sonra beni istediğin zaman sikebilirsin diyerek gülümsedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*