Üvey Dayımın Karısını Depoda Becerdim

Seks Hikayeler
Seks Hikayeler

Üvey Dayımın Karısını Depoda Becerdim

Merhaba ben Ben Can sizlere dayımın karısıyla seks hikayemi anlatacağım.Genelde annemle dayımın üvey olduğunu bildiğim için onlarla cinsel anlamda daha çok tahrik edici hayaller kuruyorum. Özellikle üvey dayımın karısı o kadar seksi o kadar azdırıcı hareketler yapıyordu ki beni her zaman çıldırtıyordu. En sonunda bir gün odun almak için depoya gittiğinde ben de gittim. Ona ne zamandır sikmek için fırsat arıyorum dedim. Sen manyak mısın burada öyle şey olur mu diyerek elime vurdu ve kalçasından çekti. Bu defa amının olduğu yeri tutarak sen hiç itiraz etmeyeceksin ben de seni burada bir güzel sikeceğim dedim. Sen avucunu yala ben de sana sektiriyormuşum dedi. Söylerken bile beni tahrik ediyorsun zaten azdırdın çileden çıkardın dedim. Ben azdıracak bir şey yapmadım normal halim dedi. Tabii tabii senin altında kesinlikle külot yoktur dedim. Nereden biliyorsun açıp baktın mı dedi.

Seks Hikayeler

Bakmadım ama kalçalarının hareketinden altında külot olmadığı anlayabiliyorum dedim. Çok terbiyesiz konuşuyorsun kendine gel dedi. Tamam o zaman aç görmek istiyorum dedim. Niye açıyormuşum diyerek itiraz etti. Sen açmazsan ben açarım diyerek eteğini havaya kaldırdım. Gerçekten altında külot yoktu. Elimi amına attığımda gerçekten ıslanmıştı. Bak sırılsıklam olmuşsun sikişmeye hazırsın dedim. Sen çok terbiyesizsin çek elini diyerek bana bağırdı. Bağırmasın ardından sikimi çıkardım ve ağzına dayadım. Önce ağzını açmadı. Sonra dudaklarını araladı sikimi ağzına altı. Ağzına sokup çıkardım göğüslerine sürdüm arkasını döndürdüm amına birden sapladım.

Seks Hikayeleri

Yapma istemiyorum demesine rağmen öyle saplıyordum ki yapma artık diye inlemeye ohlamaya ağlamaya başlamıştı. Bütün bunları yaşarken etrafından sesler gelmeye başladı. Tam boşalmaya hazır olmama rağmen etraftan yine sesler konsantremi bozdu. Seni ilk fırsatta tekrar sikeceğim diyerek üzerimi topladım. Nereye gidiyorsun yarın bırakma dedi. Ben de cesaret alarak içine boşalmak için tekrar hızlı hızlı girip çıkmaya başladım. Her durumda içine şarıl şarıl boşaldığımda zaten olacağı buydu yapacağını yaptın diyerek üzerine topladı odunları aldı içeriye kaçarcasına gitti. Arkasından gittiğimde içerde eli amında oturduğu yerden oynamaya devam ediyordu. Yanına oturdum. Çaktırmadan olduğu yerde okşamaya devam ettim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*