Ağaca Çıkan Kız Arkadaşımı İndirirken Kucağa Çektim

Seks hikayeler
Seks hikayeler

Ağaca Çıkan Kız Arkadaşımı İndirirken Kucağa Çektim

Merhaba ben Fırat kız arkadaşım ile seks hikayemi anlatacağım. Bazen fırsatların kucağıma düşmüş olması beni hiçbir zaman şaşırtmıyor. Kız arkadaşımla uzun zaman önce erik toplamak için bahçeye gittik. Eriğe çıkıp inemeyince mecburen yardım etmek zorunda kaldım. Aslında ikimizde yaşı ilerlemiş olgun insanlardık. Kız arkadaşım derken herkes ikinci evliliğini yapacak pozisyondaydı. Ben 42 yaşında arkadaşım 40 yaşındaydı. Yardım etmemek için ellerimi uzattığımda belinden kavradım. Ben kendime doğru çekip aşağıya doğru indirdiğimde birden kucağıma geldi. Kucağıma geldiğinde öylece kaldık. Bir anda sikimin amına dokunduğunu hissettim. Bacaklarını belime dolamış boynuma dolanmış aynen boynundan öpmeye başlamıştı. Dur burada olur mu gören olur diyerek onu vücudundan ayırttım.

Seks hikayeler

Sen korkuyor musun neden olmasın diyerek tekrar sarıldı. Bu defa gel biraz kuytuya gidelim dedim. Kuytu bir yere gittik. Önce dudaklarından sonra göğüs uçlarından göğüslerinin arasından boynundan ve güzel öptüm. Arkasını çevirip kalçasına okşayarak kalçasının arasına kafamı sokarak amını yaladım. Ben bunları yaparken sen bunu hayalini kurmuşsun diyerek konuşuyordu. Sus konuşma ne zamandır zaten sikim bir ama muhtaç kaldı diyerek senin amında onu tazelemek istiyorum dedim. Zaten bunu yapmak için beraber değil miyiz demesinin ardından kucağıma oturdu. Kucağıma oturur oturmaz arkası dönük olduğu için sikimi amına sokmak için başına tutmuş başından tutarak önce dudakları arasındaki gezdirdi. Daha sonra yavaş bir şekilde üzerine oturdu.

Seks hikayeleri

Sikimin üzerine otururken zor bir girişi olmuştu. Ne kadar dar amın varmış kız gibisin dedim. Zaten ilk kocamla iki kere veya üç kere ilişki kurduk onun için her şeyi yarıda bırakırdı zaten dedi. Sonrasında parmaklayarak okşayarak vakit geçirdim dedi. İyi ki beni keşfettin yoksa azgınlıktan ellerim amıma birleşip kalacaktı dedi. Sen bu kadar azgınken beni deliye döndürüyordun rahatladım dedi. İkimizde sevişmenin heyecanına doya doya yaşadık. Daha sonra birlikte eve giderken bunu başka ne zaman yaparız diye planlarını kurmaya başladık. Sen bu kadar azgınsan iyi fırsatta seninle banyoda bunu yapmak istiyorum dedim. Eve gittik banyoya girdik birbirimize üzerinden sular akarken daha azgın daha seksi bir ilişki yaşadık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*