Üvey Amcamın Karısı Banyoda Ağzına Aldı

seks hikaye
seks hikaye

Hayatımda yaşadığım birçok olay tesadüfen gelişti. Her defasında ne kadar şanslı olduğumu düşündüm. İşim gereği çok geziyorum. Gittiğim yerlerde yakınlarım olduğu sürece kalacak yer sorunum olmuyor. Çoğunlukla üvey amcamın yaşadığı şehirde işlerim oluyor. Bende çoğu kez gitmek istemiyorum. Ama yengem ısrarcı olduğu için her defasında onlarda kalmak zorunda kalıyordum. Yine böyle bir iş gezisinde yengemlere gittim. Eve geldiğimde sadece yengem vardı. Amcam şehir dışına gitmişti. O nedenle akşam kalmak istemedim. Üstüne üstlük amcamı aradım size gelmiştim ama sen yokmuşsun akşam otelde kalıyorum dedim. Amcam bana kızarak evde kalmamı istedi. Bende onun üzerine peki diyerek akşam kalacak şekilde kendimi hazırladım.

Seks Hikaye Gönder

Duş almam gerekiyordu. Yengeme benim duşa girmem gerekiyor dedim. Banyonun kapısını kapatıp girdim. Çok geçmeden kapının dilinin tam oturmadığını aralık olduğunu fark ettim. Ama artık girmiştim. Tam karşı odada yengem bacaklarını yaymış kanepede oturuyordu. Baktığı zaman beni rahatlıkla görebilirdi. Ama önce ben onu gördüm. Eteği açılmış kırmızı külotunun içinde dolgun amcığı belirgindi. Ben olmadığım için gayet rahat yatıyordu. Ben onu görünce benim alet iyice şahlandı. Köpüklendim aletle oynamaya başladım. Gözaltından yengeme bakıyordum. Beni fark etmiş eli amında okşamaya başlamıştı bile. Bir ara kayboldu. Dedim kesin kızacak. Ama çok geçmeden banyonun kapısı açıldı içeriye çırılçıplak yengem girdi. Sen az kurt değilsin bilerek açık bıraktın değil mi kapıyı dedi.

Hikaye Seks

Cevap bile verme hakkı vermeden aleti ağzına aldı. Maden böyle gerekiyor bizde olayı tatlıya bağlayalım dedi. Başladı saksoya. Saçları yumuşacıktı. Yaşı 45 olmasına rağmen göğüsleri dimdik duruyordu. Bedeninde gram yaşlılık belirtisi yoktu. Ben çok 45 yaşında kadın gördüm ama bu kadar canlısını görmedim. Az sonra arkasını döndü yerleştir bakalım füzeyi yerine dedi. Tam içine girilecek pozisyon almıştı. Yavaşça amını araladım aleti sakince yerleştirdim. Oh be işte böyle akıllı ol dedi. Kaç zamandır aklımda ama fırsat olmadı dedi. Biraz hızlan bakalım dedi. Bende hızlıca girip çıkmaya başladım. Boşalma kıvamına gelmiştim. Anladığı için hiç bozma içime boşal dedi. En sert darbelerle içine boşalırken çığlık atarak yengemde orgazmın tadını çıkarıyordu. Sonra ikimiz suyun altında öylece kaldık. Yıkandık öpüşerek banyodan çıktık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*