Komşumu Teselli Ederken Kucakta İçine Boşaldım

Seks hikayeler
Seks hikayeler

Her zaman yapacaklarımı önceden planlarım. Uzun zamandır alt komşumuz dikkatimi çekiyordu. Ama nasıl yanaşırım diye kendimce hayaller kuruyordum. Kadın çok seksiydi. Kalçaları adamı deli ediyordu. Merdivenden çıkarken iyice arkasına yaklaşıyor arkadan kokluyordum. Ama her defasında o kadarla kalıyordu. Eşimle çok samimi oldukları için sıklıkla bize geliyordu. Her pazar birlikte pazara gideriz arabada bacaklarını seyrederdim. Eşi eviyle ilgilenmiyordu. O yüzden bize takılıyordu. Bir gün eşim ben kuaföre gideceğim oradan da pazarı yapar gelirim dedi. İşin uzun değilse beklerim dedim. Kuaförde işim uzun dedi. Çıktı. Arkasından ateşli komşu kapıyı çaldı. Pazara gidecek miyiz dedi. Eşim işi vardı gitti ama ben seni götürürüm dedim. Olur dedi. İçeri girdi.

Hikaye sexs

Aslında eşim yokken içeri girmezdi. Kanepeye oturdu. Konuyu nerden başlatacağımı o anda bilemedim. Bende eşini sordum. Tam da yerinden yakalamışım. Başladı ağlamaya. Herkes senin gibi koca değil diye yakınıyordu. Yanına oturdum omuzuna dokunarak olsun oda öyle seviyordur dedim. Başını omzuma yasladı keşke senin gibi kocam olsaydı dedi. Neden sen benim kocam değilsin diye arkasından ekledi. Kısmet dedim iç çektim. Eli o arada tamda aletimin üzerine düştü. Elinin tersi kalkmış aletimin üzerindeydi. Omuzundan tutarak kendime çektim. Memeleri bana sürtüyordu. Elimi bacağına koydum. Okşamaya başladım. Ben okşadıkça bana yakınlaşıyordu. Bana doğru baktı dudakları dudağıma çok yakındı.

Seks hikaye Gönder

Bende hiç beklemeden dudağından öptüm. Memelerini sıktım. Elimle amının olduğu bölgeyi okşadım. İyice gevşemişti. Eşin gelmeyecek her halde ben gideyim diyerek doğrulur gibi yaptı. Bende boş ver otur derken kucağına düştü. Aslında öyle olmasını kendi istedi gibiydi. Amı sıcacık aletimin üzerine denk gelmişti. Eteği sıyırılınca altında külot olmadığı görülmüştü. Bende aleti çıkardım amına denk gelecek şekilde pozisyon aldım. Bana doğru yaslanıp tekrar oturma vaziyetine geçtiğinde aletim amına saplanmıştı. Bunu hiç düşünmemiştim dedi. Düşünme yaşa diyerek dudaklarını öptüm. Memelerini çıkardı ağzıma verdi. Ben emerken kendisi aletimin üzerinde kalkıp oturuyordu. Çok canım çekiyordu çok iyi oldu diyerek inlemeye oh çekmeye başlamıştı. Beş on dakika sonra ben boşalırım diyerek içinden çekmek istedim. İçime boşal olacaksa senden hamile kalayım benimkinde iş yok dedi. Sıkıca sarılarak içine boşaldım. Ben gideyim bir sakatlık çıkmasın dedi evine geçti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*