Üvey Ablama Banyoda Kaydım

seks hikayeler
seks hikayeler

Üvey Ablama Banyoda Kaydım

Ayaküstü kaçamaklar her zaman hoşuma gitmiştir. Aslında her zaman yanımda birileri olmasına rağmen bazen de gizli bir şeyler yapmaya özeniyorum. Arkadaşlıklarım sıcak olmasına rağmen ben yine de macera arıyorum diyebilirim. Ufaklıktan beri üvey ablamla birlikte yaşadık. Sonra o evlendi gitti bende büyüdüm. Ben 26 yaşına geldim ablam 48 yaşına geldi. Eşinden boşandı baba evine döndü. Önceleri bana hep üvey ablam banyo ettirirdi. Daha o zamanlarda beni coşturacak ne varsa yapardı. Şimdi ise işler değişmişti. Yine banyoya girecek oldum ben yaptırırım diyerek ben soyunukken banyoya girdi. Alışık olduğum için hiç çekinmedim. Önce arkamı lifle köpükledi. Sonrasında her yerimi köpükledi. Ama artık benim alet uyanmıştı.

Seks Hikayeler

Tam aletimi köpüklerken elinde kalkmış sert bir şeylerle oynuyordu. Anlamıştım onunda memelerinin uçları dikilmişti. Bende memelerine dokunmaya başladım. Hiç bir şey demedi. Sonra elimi amına attım hoşuna gitmişti. Parmağımı amına soktum çıkardım. Daha çok kıvranmaya başladı. Önünde eğildim amını yalamaya başladım. Sen ne ara büyüdün de am yalamaya başladın dedi. Ama sesi titriyordu. Memelerini okşarken kalçalarını sıktım. Artık tam kıvama gelmişti. Suyu açtım ikimizde ıslandık. Arkasına geçerek kalçalarının arasında sikimi oynatmaya başladım. Yapma işin sonu kötü olacak dedi. Eli hala sikimde sıvazlamaya devam ediyordu. Kalçalarını açtım sikimi amına sürttüm. Köpükler amının dudaklarını yalayarak akıyordu.

Seks hikaye

Yavaşça amına yerleştirdim. Derin bir oh çekti. Artık küçük değilim bak derinlere iniyorum dedim. Daha derine sok yaptın yapacağını dedi. Çok azgınım ilk posta çabuk biter dedim. Sakın içime boşalma daha adet oluyorum dedi. Boşalacağım anda içinden çektim. Kalçalarına attırdım. Önümde çöktü ağzına aldı. Ben onu tekrar canlandırırım dedi. Kısa sürede dikilmişti. Bacağını kaldırdı. Hadi buradan sok amıma dedi. Amı iyice ıslanmış sikilmeye hazır duruyordu. Memelerini ağzıma verdi. Bir yandan memeleri emerken biryandan da amını yarıyordum. Her sokuşta ah oh sesleri daha yüksek çıkıyordu. En sonunda yine boşlama anına gelmiştim. İçinden çektim bu defa göğüslerine boşaldım. Başımdan bastırdı beni yalamaya devam et dedi. Yaladıkça kasılıyordu. En sonunda haykırarak boşaldı. Banyomuzu yaptık sessizce dağıldık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*