Tuvalette Eski Sevgilimi Arkadan Becerdim

seks hikaye
seks hikaye

Tuvalette Eski Sevgilimi Arkadan Becerdim

Merhaba ben Şakir size Eski sevgilim ile Seks Hikayemi anlatacağım. Bazen tanımadığım kişiler beni daha çok şaşırtıyor. Uzun zamandır gittiğim kafede bir kadın sürekli bana değişik bir şekilde bakıyordu. Her gittiğimde aynı yerde oturuyor sanki beni bekliyordu. Bende her gittiğimde ona karşı oturmayı alışkanlık haline getirmiştim. Eşimle gittiğim için fazla yüzgöz olamıyordum. Otururken kalkarken çok erotik hareketler sergiliyordu. Etrafta bir sürü insan varken bana bakışı farklıydı. Acaba ben mi öyle zannediyorum dedim. Ama kesinlikle bir şeyler vardı. En sonunda yanından geçerken dokundum. Gülümsedi. O zaman gerçekten bana karşı bir şeyler olduğunu hissettim. Son karşılaşmamızda eşim telefonda konuşurken tuvalet işareti yaparak kalktım. Eşim çok konuştuğu için kolaylıkla telefonu kapatmazdı.

Seks Hikaye

Kadınla göz göze geldik. İşaret ederek gelmesini istedim. Hiç itiraz etmeden gedi. Lavaboların önünde bir boşluk vardı. Eşimi rahatlıkla görüyordum. Ama o beni göremiyordu. Kadın geldiğinde ben yanlış bir şey mi yaptım acaba beni süzüyordun dedim. Hoşlanmış olamaz mıyım dedi. Neden olmasın dedim. O arada her iki tuvalette boşalmıştı. Doğrudan erkek tuvaletine girdik. Hiç itiraz etmiyordu. Ben anlamadım bu ilginin nedeni ne dedim. Ben sana anlatayım dedi. Önce dudaklarıma yapıştı. Bir elini pantolonumun içine soktu. Memeleri bana sürtüyordu. Ne olduğunu anlamamıştım. Önümde çöktü aletimi ağzına aldı emmeye başladı. Yaladı ağzına soktu çıkardı. Arkasını döndü içine sokmamı istedi. Soktum nen hala şoktaydım. Ben girip çıktıkça bu amı hala hatırlamadın mı dedi. Bu sevişme tarzını aslında hatırlıyordum. Bunu çok önce yaşamıştık.

Seks Hikayeleri

Sonradan söyleyince hatırladım. 10 yıl önce çalıştığımız aynı şehirde otelin ortak tuvaletinde gece eğlencesinde yaşamıştık. Ama o zaman çok sarhoştum. İkimizde bekardık. O şimdi boşanmış beni unutamamış. Bunu öğrendikten sonra iştahım iyice kabardı. Fazla zamanımız yoktu. Önünü döndü önden de sok bakalım o zaman bir türlü sokamamıştın dedi. Belini öne doğru verdi amının dudaklarını açarak aletimi içine aldı. Hem öpüşüyor hem de içinde dans ettiriyordum. Ben soktukça sakın çıkarma senden hamile kalmak istiyorum diyordu. Zaten zevkin zirvesine çıkmışım onları düşünecek halde değildim. Dibine kadar soktukça beni daha fazla sıkıyordu. İkimizde kasılarak boşaldık. Dışarıyı dinledik ses yoktu. Önce o çıktı sonra ben toparlanıp çıktım. Bu olay hala devam ediyor. Hamile kalmadı ama çalışmalar devam.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*