Eşimin Akrabasını Arkadan Becerdim

seks hikaye
seks hikaye

Eşimin Akrabasını Arkadan Becerdim

Merhaba ben Mehmet eşimin akrabasıyla seks hikayemi anlatacağım. İnsanlar genellikle hep birileri ile güzel şeyler yapmak ister. Bende sağlıklı bir erkek olarak kadınlar konusunda değişik fanteziler yaratabilecek yapıdayım. Özellikle etrafımdaki iri kalçalı kadınlara karşı çok değişik duygular besliyorum. 32 yaşında kendi iş yerimde çalışıyorum. Her gün değişik insanla muhatap oluyorum. Ama bunların içinde biri var ki beni ilk gördüğüm andan beridir delirtiyor. Eşimin teyzesinin kazını gördüğüm günden beri en güzel duyguları besliyorum. Zaman geçip oda evlenince artık birlikte olmak için hiçbir engel kalmamıştı. İlk zamanlar biraz nazlansa da o da bana ilgi duyduğunu her haliyle belli ediyordu.

Seks hikaye

İlk münasebetimiz yine bir akrabamızın nişanında oldu. Eşim yanımdan ayrıldığı anada yanıma gelmesiyle sıcaklığını kokusunu içimde hissetmem bir oldu. Önce arkasını dönerek evlenmeden önce yaptığı gibi kalçalarını önüme sürtmeye başladı. Salonda tenha bir noktadaydık. Etraftan görülme ihtimali düşüktü. Yumuşacık kalçalarını hissettikçe benim alet şaha kalkmıştı bile. Beni özledin mi diyerek dudaklarıma yapıştı. O an kendimi suyun akışına bırakmıştım. Hemen yumuşak ve dolgun memelerini avuçladım. Ben memelerini okşarken inlemeye derin nefesler almaya başladı. İncecik bir kıyafeti vardı. Elini arkaya attı pantolonumun fermuarını açtı. Aletimi okşadıktan sonra eteğini sıyırıp hemen amına sürtmeye başladı. Altında külot yoktu. Amının suları damlamaya başlamıştı. Aletimin başını amının dudakları arasında gezdirdikten sonra üstüne otururcasına içine almak için sert bir hamla yaptı.

Seks hikayeleri

İlk hamle sert olmasına rağmen acı hissetmemiş tam tersine zevkten inlemeye başlamıştı. Yakında sesler gelmesine rağmen aldırmadan çılgınca amını parçalayacak gibi sevişiyordu. Ben bu kadarını tahmin etmemiştim. İçine boşaltacaksın yavaş ol dediğimde ben ne yapıyorum sanki dışarımı attıracaktın diyerek beni daha da şaşırtıyordu. Dur bir kerede arkana sokayım dedim. Önce duraksadı sonra onu da başka zaman yaparız sen ne varsa doldur içime özlem gidersinler diyerek seri şekilde aletimin üzerine yaslanmaya devam ediyordu. Artık boşalma zamanı gelmişti. Erişebildiği kadar dudaklarıma yapışıyor dilini dilime sürtüyordu. Ben geliyorum dediğimde bende hazırım hadi birlikte o zaman diyerek belini öyle bir pozisyona getirdi ki ben bile şaştım. Tamamen aletimi içine hapsetmiş boşalırken hava sızmayacak şekilde içine almıştı. İyice boşaldıktan sonra hemen içinden çıkardım üstünü toparladı görüşürüz diyerek koşarcasına yanımdan ayrıldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*