Kucağına Düştüğüm Yeğenim Amımı Parçaladı

Seks Hikaye
Seks Hikaye

Merhaba beyler ben Şakir seks hikayemi anlatacağım size bir siteden bahsedeceğim. Bayanlarla görüşmek istediğinizi duydum gibi Ümraniye escortla görüşüp sende kendini tecrübe katabilirsin. Zaman içerisinde yaşanmış olaylar insan hayatında anı olarak çoğu kez hatırlanmaktadır. Ben hatırladığım en güzel şey beni aniden banyoda baskın yapar gibi beceren yeğenim olmuştur. Aslında yeğenim demek doğru olmaz ama aile yakınlarından olduğu için yeğenim diye kendisine yakınlık hissediyorum. Bir gün evde yalnız otururken kapı çaldı. Kapıyı açtığımda dalyan gibi delikanlı kapıda bekliyordu. Tam ne istediğini sorduğumda burada işleri olduğunu geçerken uğradığını söyledi. Aslında daha önce sık görüştüğümüz birisi değildi. Fakat görür görmez çok hoşuma gitti. Hatta önündeki kabarıklık daha çok hoşuma gitti diyebilirim. Hoşbeş konuşup tanıştıktan sonra salonda kahve ikram ettim. Üzerimde evde yalnız olduğum için dekoltesi derin bir tişört altında kısa bir şort vardı. Şortun altında külot olmadığı için oturduğumda kenarından amımın görünmesi çok kolay oluyordu. Ayrıca kahveyi verirken eğildiğimde altında sutyen olmadığı için memeleri burçlarına kadar görünüyordu.

Seks Hikayeler

Önüne baktığında aleti kabarmış pantolonun içine sığmaz bir hal almıştır. Bunu fırsat bilerek arkamı dönüp önünde eğildim. Ben eğildiğimde eminim ki amım ortaya çıkmıştır. Önünde eğilerek yakın durunca kafasını kalçalarıma doğru yaklaştırdığını hissettim. Kalçaların arasında amımı kokluyordu. Düşüyormuş gibi yaparak kucağına oturdum. Pardon diyerek toparlanırken beni öyle bir kucakladı ki kalkman mümkün değildi. Hatta bir anda dudaklarıma yapıştı göğüslerimi sıkarak okşamaya başladı. Öpüşmeye başlayınca şaşkın bir vaziyette tanışmıyoruz bile kim oluyorsun sen diyerek bağırdım. Fakat tekrar beni öyle bir sıktı ki kalkmam mümkün değildi. Şortumu çıkardı aletini çıkardı bir anda oturduğum yerden sikeni amıma yerleştirdi.

Seks Hikaye

her şey nasıl gelişti anlamamıştım. Fakat öyle zevkli öyle tatlı oluyordu ki hem kıvranıyor hem de zevkten deliye dönüyordum. Böyle bir zaman içerisinde kendimi kaybetmiştim. Ben de olayın gidişatına kendimi kaptırarak kalçamı dans ettirmeye aletini sokup çıkarmaya başladım. Ben coştukça daha da coşuyor en sonunda boşalma zamanı geldiğini söylemişti. O zevki yarıda bırakmak hoşuma gitmezdi. İçime boşal diyerek üstüne iyice oturdum. Ben üstüne otururken altımdan darbeler yaparak içime şarıl şarıl boşalmıştı. Ilık ılık içime boşalan erkeğimin sıcaklığını hissettikçe daha da zevkin doruklarına çıkmıştım. Sonrasında banyomu yaptım kahvesini içtikten sonra sakince gitti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*