Temizlikçiyi Çalışma Odamda Sıkıştırıp Boşalttım

Seks Hikaye
Seks Hikaye

Çalışma odam benim en özel alanımdır. Herkesin kendine göre rahat ettiği yerler vardır. Benim de o yer çalışma odamdır. Burada kendime göre bir hayat kurmuş durumdayım. Eve gelen temizlikçi bile odam girerken daha dikkatli olur. Eve gelen temizlikçi sabit olduğu için her hafta bir gün gelir. Genelde biz evde yokken gelir. Bu defa eşim annesine gittiğinde ben evdeydim. Temizlikçi kadın gelmişti. Ben dışarı çıkmak istemedim. Ama eşime de evde duracağım demedim. Çalışma odama geçtim kendimce bir şeyler yapıyordum. Ama nedense o gün acayip bir azgınlık vardı üstümde. Temizlikçi kadında kadındı yani. Kalçalar dolgun memeler iri tertemiz bir cilt yapısı vardı. Evli olduğunu biliyordum. 50 yaşındaydı. Aynı yaştaydık.

Seks Hikaye

Ben odada çalışırken koridorda çalışıyordu. Tuvalete gitme bahanesiyle çıktım. Çökmüş eteği açılmış beyaz külotu amını sıkıştırmış şekilde görünüyordu. Beni görmemişti. Biraz daha seyredince aklıma bir sürü fantezi geldi. Am o güne kadar hiç temasta bulunmamıştım. Odadan yeni çıkıyormuş gibi yaparak yürüdüm. Beni fark edince toparlandı. Kolay gelsin diyerek tuvalete gittim. Odama dönerken odanızı temizlemem lazım dedi. Tama ben salona geçerim dedim. Aklıma şeytanlık geldi. Bilgisayarda erotik bir video açarak açık bırakıp çıktım. Kısık sesle de olsa videodaki inleme sesleri duyuluyordu. Ben odadan çıkınca odaya girdi. Girer girmez sesleri duymuştu. Kapı aralığından onu seyrediyordum. Ekrana baktı irkildi. İki yanına baktı kapıya doğru geldi. Ben o arada salona gitmiştim.

Seks Hikayeler

Beni kontrol ettikten sonra odaya girdi. Hemen dikizlemeye devam ettim. Elini amına göğüslerine atmış videoyu seyrediyordu. İyice zevke geldiği anda aniden odaya girerek bilgisayar açık kalmış dedim. Ama memeleri meydanda eli amında kalmıştı. Kusura bakma dedim. Ne kusuru asıl sen kusura bakma dedi. Havayı bozmamak için göğüslerini okşadım. Elimi kalçasına atarak kendime çektim. Hiç itiraz etmedi. Şortumu çıkardım başından bastırıp ağzına verdim. Hadi videoyu şimdi sen yaşat dedim. Dünden razıymış zaten. Arkasını döndü eliyle aletimi amına yerleştirdi. Kalça hareketleri çok seriydi. On dakikada beni boşalttı. Hadi şimdi işimize bakalım dedi. Ama bana yetmemişti. Salonda yerleri temizlerken bir kez daha amına dayadım. Bir turda orda attım. Her gelişinde artık bir bahaneyle sevişmeye devam ediyorduk.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*