Baldıza Ayakta Kaçamak Yaşattım

Seks hikaye
Seks hikaye

Her şey bir bakışla başladı. Eşimin kız kardeşi eşinden ayrılmıştı. Aynı şehirde olduğumuz için eve gidip gelirken çoğu kez akşamları geç olunca onlarda kalıyorduk. Bir gece çay içerken baldızın bana göz kırptığını fark ettim. Yanlışlıkla olmuştur diye önemsemedim. Bunu birkaç kez tekrarlayınca işin farklı olduğunu anladım. Tuvalete gitme bahanesiyle içeri girdim. Baktım arkamdan geliyor. Eşim dışarda telefonla konuşuyordu. Mutfaktan geçtikten sonra koridordan sonra tuvalete gidiliyordu. Ben koridoru geçerken baldızda ortada eğilmiş bir şeyler yapıyordu. Geri geldim geçerken elim bacaklarına dokundu. Yumuşacık ve çok ateşliydi. Sonra tekrar geri gelirken kalçalarına dokundum. Gülerek bakışı her şeyin başlangıcı olmuştu. Dışarı kontrol ettiğimde eşim arkası dönük halem telefonla konuluyordu.

Seks hikaye

Baldızı belinden tuttum dudaklarından öptüm. Benden daha istekli öpüşüyordu. Dışarıyı görecek şekilde arkasına geçtim. Göğüslerini avuçladım. Kalçasını hırçın bir şekilde önüme sürtüyordu. Çok fena azgınım bir an önce bir şeyler yap dedi. Ensesinden öptüğümde kalçasını iyice geriye verdi. Pijamasını sıyırdım beyaz kalçaları ortadaydı. Amı biraz kıllıydı ama fazla değildi. Tam çıkarmadan donunu yarıda bıraktım. Arkasında eğilerek sen dışarı kontrol et diyerek amını yalamaya başladım. Ben amını yaladıkça kalçası kıvranıyordu. Ben yalarken ağzıma daha hızlı sürütüyordu. Hadi artık sok yanıyorum çıldıracak durumdayım hadi ama artık diye yalvarıyordu. Aleti amına değdirdiğimde bile inleme sesleri geliyordu. Ben daha amına sürtmeye çalışırken bir anda ger hamle yapıp içine aldı.

Seks Hikayeler

Kalçasını öyle delice sallıyordu ki içinde aletim her yere çarpıyordu. Amının duvarlarına sürtünürken bir yandan aletimin yanından sular damlıyordu. Ben boşalırım yavaş dediğimde benim sabrım yok durama ne yapacaksan yap umurumda değil dedi. Kendisi aletimi ,içine alıp çıkarırken ben saplayarak boşaldım. İçine boşlamıştım. Kondom yoktu. Hamile kalma korkusu sarmıştı. Amam iki dakika sonra korkma ben bunu hesapladığım için hap aldım korundum. Sıkıntı yok rahat ol demişti. O gün başlayan çılgın kaçamağımız aynısını bizim evde yaşadık. Bizim evde her şey hesaplı olduğu için üç posta atmıştım. Tekrar evlenmeye gerek yok ben sana ikinci kadın olurum diyerek sevişmelerimiz süründürüyordu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*