Eşimin Arkadaşı Kucak Dansı Yaparken İçine Boşaldım

Seks Hikaye
Seks Hikaye

Zaman geçirmek için yapılan bazı şeyler ikili ilişkilerde zevke dönüşebiliyor. Eşimin arkadaşı bizde takılırken araba kullanmayı öğrenme hevesi kabardı. Eşim hem zaman geçiririz hem de arkadaşıma araba kullanmayı öğretirsin dedi. Şehrin dışına çıktık eşim ağacın gölgesine oturdu biz boş alanda bizim arabayla çalışmaya başladık. Eşimin arkadaşı zayıf minyon tipli bir kadındı. Ama kalçaları sıkı memeleri küçük yuvarlak çok albenisi olan bir kadındı. Samimi olmamıza rağmen o güne kadar fazla yakınlaşmamıştık. Çok hata yapıyordu. Çalışırken sen küçükken kızını kucağında öğretmişsin dedi. Evet çok küçüktü direksiyonu o tutardı ben gaz fren yapardım öyle alıştı dedim. Bende öyle öğrenmez miyim dedi. Olur mu sen koskoca kadınsın eşim görse ikimizi de geberttir dedim. Görmeyeceği yerlerde oturayım yaklaşınca normal otururum dedi. Eşimden epey uzaklaşmıştık.

Seks Hikayeler

Ön koltuğa geçtim kucağıma oturdu. Daha oturmasıyla benim alet şahlandı tabi. Siz erkekler zaten hemen başka şey düşünmeyin dedi. Ben ne yapayım sen çok ateşlisin dedim. Altında kısa etek vardı. Zaten sıyrılmıştı. Direksiyonu o tuttuğu için benim ellerim boştaydı. Önce belinden tuttum. Sonra kalçalarını kucakladım. Araba hareket ettikçe iyice tahrik olmuştum. Bu arada eşime yaklaşmıştık. Hemen normal durumda çalışma temposu yarattık. Uzaklaşırken durdu. Hadi geç dedi. Geçtim kucağıma geldi. Bu defa otururken aletimin üzerine iyice yerleşti. Her şey yerinde dursun dedi. Onun yeri orası mı dedim. Neresi dedi. Aleti çıkardım külotunun kenarından amına dayadım. İşte burası dedim. Hayır olmaz bu kadarda olmaz diyerek kıpırdama ya başladı. Kıpırdarken aletim amına girmişti.

Seks hikaye

Hem bunu yapıp hem araba kullanamayız dedi. Sen sür bak nasıl oluyor dedim. Hareket halindeyken daha uzağa doğru sürerek eşimden uzaklaştık. Durdurdum dibine kadar amına yerleştirdim. Kalçasından tutarak hava kaldırıp bir anda bırakıyordum. Her defasında oh sesleri yükseliyordu. En sonunda koltuğu geri çektim. Al senin olsun dedim. Aletimin üzerinde dans ederek amının her köşesine aletimin başını sürtüyordu. Boşalırım çok hızlısın dedim zaten başka ne olacaktı diyerek devam etti. Ben bolalıyorum dememe rağmen devam etti. En sonunda amına olduğu gibi boşaldım. Ben boşalırken haykırarak oda boşaldı. Şimdi öğrendim araba kullanmayı diyerek çalışmaya devam ettik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*