Yengemin Kardeşini Kendini Okşarken Becerdim

Seks hikayeler
Seks hikayeler

Yengemin Kardeşini Kendini Okşarken Becerdim

İnsanlar içinin ısındığı kişiyle bazen beklenenden fazla yakınlaşabiliyor. Uzun zamandır samimi olduğumuz fakat ayrı kalma zamanımız olmadığı bir kişiyle beklenmedik sürpriz beni çok mutlu etti. Yengemlerle birlikte bodruma tatile gittik. Günlük kiralık ev tuttuk. Ev iki odalı geniş banyoluydu. Çoğu zaman ben öğlen araları uyumak için evde kalıyordum. Diğer ekip elemanları ya denizde ya kafede oluyordu. Yine bir öğle arası ben diğerlerini kumsalda bıraktım eve gidecekti. Yengemin kardeşi bende geleyim de şarj aletimi alayım dedi. Birlikte eve geldik ben uyumak için odaya geçtim. Aradan yarım saat geçmiş uyandım. Uyandığımda inceden inleme sesleri derin nefes sesleri geliyordu. Yavaşça yan odaya baktığımda yengemin sarışın yeşil gözlü ince belli kardeşi açmış bacakları kendi okşuyordu. Elinde bir şeylerle amına dokunuyor her dokunuşta beli değişik hareketler yapıyordu. İki dakika seyrettim. Gözleri kapalı kendinden geçmiş gibiydi.

Seks Hikaye

Sanki kimse yokmuş gibi sertçe kapıyı açtım içeri daldım. Benim dalmamla yatakta zıplaması bir oldu. O arada ben seyrederken benim alet çoktan sertleşmiş şorta sığmaz hale gelmişti. Pardon diyerek elimle gözlerimi kapatarak dışarı çıktım. Gel ben de gidecektim diyerek üstünü toparlarken amından sular damlıyordu. Ben işini yarım bırakma ben çıkarım dedim. Sen devam et o zaman diyerek tekrar yatağa uzandı. Bacaklarını iki yana yaymış tüysüz beyaz amcığını yukarı kabartarak beni çileden çıkarmaya çalışıyordu. Ben zaten alt yapıyı hazırlamıştım. Neden olmasın diyerek doğrudan amına yumuldum. Ben yaladıkça daha fazla yaşla diye bağırıyordu. Yavaş duyan olacak diyerek uyardık ama kime ne söylüyordum.

Seks Hikayeler

Ben yaladıkça hırçınlaşıyordu. Sonrasında kasılarak çığlık atarak boşaldı. İyice gevşemişti. Hemen atladım üstüne yavaş kemiklerimi kıracaksın diyerek gülüyordu. Aleti önce amına sürüdüm. İyice başını kaygan hale getirdim. Kız mısın hazır mısın dedim. Sence bende hala kız olacak hal var mı işine bak diyerek başını memelerine bastırdı. Başımdan tutarak dudaklarımı yalamaya başladı. Ben o arada içine çoktan daldırmıştım. Ben hareket etmeden altımda öyle kıvranıyordu ki bana iş kalmamıştı. Çok azgın olduğum için boşalırım artık dedim zaman içime boşalma göğüslerime boşal diyerek benim aleti memelerinin arasına aldı. Ben boşalırken benden daha çok çıldırmıştı.

Hikaye Açılama

Sitemiz de Google arama motoruna Seks hikayeler yazarak siz de seks hikayelerinizi gönder yerinden gönderebilirsin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*