Seks Hikayeler

Hikaye Seks
Hikaye Seks

Merhaba ben Veli Ümraniye escort web sitesine giriş sağlayabilirsiniz. Samimiyet yaratmak için her zaman hoşgörülü olmayı tercih ederim. Bunun karşılığında her zaman ödülümü alırım. Uzun zaman önce tanıştığımız fakat yıllarca görüşmediğimiz bir arkadaşımla karşılaştık. Eşlerimiz birbirine kadın muhabbeti sayesinde çok çabuk ısındı. Arkadaşım dediğim benden beş yaş büyük bir adamdı. Eşi ondan beş yaş küçüktü. Yaşı bana daha yakındı. Bir gün masada otururken erkek arkadaşım tuvalete gitti. Birayı fazla kaçırmıştı. Benim eşimde tuvalete gitti. İkimiz masada yalnız kalmıştık. Etrafımızda fazla kimse yoktu. Bana durup dururken sen ne kadar tatlısın. Eşin bunun kıymetini bilmiyor dedi. Bilmem dedim farkında değilim dedim. Ben bunu derken elini bacağımın üzerine atmış okşuyordu. Etrafımıza baktım kimse yoktu. Sende çok tatlısın çok da ateşlisin farkındayım dedim.

Seks Hikaye

Ben çok ateşlisin dediğimde sorma yanıyorum dedi. Keşke seninle baş başa kalıp konuşabilseydik o zaman daha yakın olurduk dedi. Bu arada eli nerdeyse aletime geliyordu. Bende elimi bacağına attım amının olduğu yeri okşamaya başladım. Yapma zaten çok azgınım dedi. Öyle demesiyle iyice amını avuçlayarak okşamaya başladım. Tam o sırada eşim görünmüştü. Elimi çektim. Yarın bir yerlere gidelim piknik yapalım dedi. Eşim olur tabi diyerek kabul etti. Ertesi gün ormanlık bir yere gitmiştik. Mantar arama bahanesiyle ben kalktım çalıların içine doğru ilerledim. Bende severim mantar aramayı diyerek peşimden geldi. Anlamasınlar dedim. Benimki çoktan sızdı seninki de telefondan başını kaldırmıyor dedi. Onları görecek bir yere geçtik.

Hikaye Seks

Elini çabuk tut oyalanmadan ateşimi azda olsa su serp ne olursun dedi. Dudaklarından öperek dillerimiz birbirine sürttük. Elimle amını okşadım. Gerçekten yanıyordu. Hemen arkasına geçtim. Sen onları gözetle dedim. Amını yalamaya başladım. Ağzını eliyle kapatıyordu. İnlerken zevkin zirvesinde olduğu her halinden belliydi. Amını iyice gevşettikten sonra aleti çıkardım önce kıçına sürttüm. Sakın oradan olmaz dedi. Amına sokmak için başını ıslattım. Memelerinden tuttum kendime doğru çekerken içine sertçe sapladım. Yavaş hayvan yavaş altındaki kadın kamyon değil dedi. Amımı yırtacaksın sonrada lazım o dedi. Bu başlangıç seninle daha çok sevişiriz diyerek eliyle amının yanaklarını açtı. Amının içi pespembe ıslak parlak çok güzel görünüyordu. Deliğine başını dayadım. Yavaşça soktum on dakika sonra içine boşaldım. Üstünü topladı benden önce diğerlerinin yanın gitti ben arkadan gelmiştim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*