Mastürbasyon Yaparken Yengeme Yakalandım

Seks Hikayeler
Seks Hikayeler

Her zaman şanslı olduğumu düşünürüm. Rastgele olan şeylerden bile nasibime güzel şeylerin düştüğünü görüyorum. Yalnızım evde canım sıkıldı. Odamda bilgisayarda gezinirken erotik bir videoya rastladım. Seyrederken gaza geldim aleti aldım elime oynamaya başladım. Evde kimse kalmadığını düşünüyordum. Bir anda odamın kapısı açıldı yengem içeri girdi. Elimle aletimi saklamak istedim ama tamda zevkin zirvesindeydim. Elimdeki külota boşaldım. Boşalırken zevkten çıldırmıştım. Elimdeki külot tabi ki yengemin külotuydu. Tanımaması imkansızdı. Kızmış numarası yaparak külotunu almak için uzandı. Bu arada arabanın anahtarını almak için geldiğini söyledi. Ama anahtar unutulmuş olay külot olayı olmuştu. İçine boşaldığım külotu eline aldı bu ne hal diyerek bağırmaya başladı.

Seks Hikaye

Benim alet boynunu bükmüş açıkta öylece duruyordu. Yengemde az değildi. Memeleri gömleğinden taşacak gibi dolgundu. Altında dar bir elbise vardı. Bana yaklaştığında kadın kokusu adamı deliye döndürüyordu. Kokusunu hissedince aletim tekrar kalktı. Manzara karşısında daha fazla duyarsız kalamazdı. Yatağa çıktı aletimi eline aldı. Okşadı ağzına aldı. Yanlarından ağzının suları akarak boğazına kadar sokuyordu. Elbisesini sıyırdı. Külotunu çıkardı al bunu kokla dedi yüzüme bıraktı. Aletimin üzerine oturma pozisyonuna geçti. Aletimi öne doğru yatırıp üzerine oturdu. Anının dudakları arasına denk getirip sürtünmeye başladı. Aletimin başı klitorisine sürterken çıldırıyordu. Bir süre sürtünerek iyice ıslandı.

Seks Hikayeler

Kalçalarını kaldırdı. Amından sular damlıyordu. Aletimi tuttu amına denk gelecek şekilde başını dudakları arasına yerleştirdi. Yavaşça üstüne oturdu. Dibine kadar soktuğunda öyle derin oh çekti. Sanki uzun zamandır bu anı bekliyormuş gibiydi. Önce öylece bekledi. Gözlerini yumdu nefesi sıklaştı. Kalçasıyla daireler çizerek aleti amının içinde her yere dokundurdu. Özellikle ön üst kısma dokunurken inliyordu. Sonra biden oturup kalkmaya başladı. Üzerimden indi domaldı amı iyice sulanmış dudakları kendiliğinden açılmıştı. Deliğine hedefledim sertçe sapladım. Ben sapladıkça daha hızlı diyordu. Sonrasında yere sırtüstü yattı bacaklarını kendine çekerek amını gerdirdi. İçine sokarken hışırtılar çıkıyordu. Amının suları aletimin kenarlarından dışarı taşıyordu. Ben soktukça çığlık atarak kasılıyordu. Bende az zaman sonra boşalmak için hazırdım. Çıkardım göbeğine boşaldım. Anahtar iyi miydi kapıları açtı mı dediğimde bu anahtarı sıkça kullanmak isterim diyerek banyonun yolunu tuttu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*