Olgun Kadını Giydirirken Azdırdım

Seks Hikaye
Seks Hikaye

Yaşadığım olaylar sayesinde çok çabuk olgunlaştım. Benim gibi olan çok sayıda insan vardır tahminimce. Kendimi bildim bileli samimiyetimi hiç kaybetmedim. Özellikle beni kendine yakın gören kişilerle çok sıcak anlar yaşadım. Özellikle küçüklükten beri evlerine rahatlıkla girip çıktığım kişilerin bir zaman sonra bana şehvetle bakacakları hiç aklıma gelmezdi. Önceden küçük olduğumuz için oyun arkadaşımın annesi yanımda soyunur giyinir hatta benden yardım isterdi. Zaman geçti büyüdük evlilik çağına geldik bu tür davranışlar hiç değişmedi. En son arkadaşımın annesi giyinirken benden yardım isteyince olanlar oldu. Boydan elbisesinin altına giyeceği sutyenin arkasını benim birleştirmemi istedi. Tam o arada külotunu değiştiriyordu. Bende içeri girmiş oldum. Hiç istifini bozmadan işine devam etti.

Seks Hikayeler

Üstünü değişirken ben göreceğimi görmüştüm. Genelde üst kıyafetlerini giyerken yardım ederdim. Külotunu giyip bu elbisenin altına olur mu diye sorup öne doğru eğildi. Bende önden kaymış diyerek amına denk gelen yerden kenarını tuttum orta parmağım amının dudaklarına sürtmüştü. Ay diyerek geri çekildi. Ne oldu dedim yok bir şey dedi. Aslında bu dokunuşla benim alet sertleşmeye başlamıştı. Elbisesini giymeden önce başka külot denemesini söyledim. Benden seçmemi istedi. Önce üstündekini çıkarayım dedim. Belinden tutup aşağıya doğru sıyırırken kalçası kucağıma denk geldi. Kalkan aleti hissetmişti. Külotunu çıkardım. Arkasındaydım. Amı dolgun ıslak ve sıcak yapısıyla dudaklarıma on santim uzaktaydı.

Seks Hikaye

Amına doğru yanaştım nefesimi hissetti. Devam et dedi. Bende amını yalamaya başladım. Bunu neden daha önce yapmadın sana kaç defa yanaştım anlamadın diye kızmıştı bile. Ben amını yaladıkça oh sesleri daha derinden geliyordu. Yaladıkça kıvrandı. Parmaklarımla iyice azdırdım. Aleti elime aldım amına vurdum. Ben vurdukça sok artık şunu dayanamıyorum diye kıvranıyordu. Belinden tutarak aleti sertçe amına soktum. Derin bir oh çekti. Ben kalçasına çarptıkça şak şak diye selse çıkıyordu aynı zamanda klitorisine dokundukça defalarca boşalmıştı. Her boşalmasında yarında ondan sonrada gel sana her saat vereceğim diyerek iştahını belli ediyordu. Bir bacağını kaldırdım içine iyice saplamaya devam ettim. Ben boşalıyorum dedim. Hiç sormadan darbelerle içine boşaldım. Boşladıkça daha fazla zevk aldığı dudaklarının ısırmasından belliydi. Şimdi hangi külotu istersen giy hepsi yakışır dedim. Amından hala sular damlıyordu. Toparlandı giyindi çıktı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*