Şeftalimi Yalattım İçime Boşalttım

Seks hikayeler
Seks hikayeler

Şeftalimi Yalattım İçime Boşalttım

Güzelliklerle dolu hayatı her dönemde zevkle yaşadım. Eşimin yakınlarından birisiyle uzun zamandır yakınlaşmaya başlamıştık. Birlikte yolculuk yaparken elini bacaklarıma belime kalçalarıma dokundurarak beni tahrik ettiği zamanlar olmuştu. En sonunda bir gün ben evde yalnızken çay içme bahanesiyle bana geldi. Önce evin önünde sohbet ettik. Sonra ben sizin evi merak ediyorum tadilattan sonra görmedim diyerek içeri girdi. Odalara bakarken belimden tutarak bana sarılarak yürümeye başladık. Eli bir anda kalçalarıma kaymıştı. Kalçalarımın arasına girmiş amcık bölgemde gezinti yapıyordu. Yapma diyerek toparlandım. Salona geldiğimizde kanepeye oturduk. Ben bir şeyler getireyim diye mutfağa geçtim. Dolapta şeftali vardı. Şeftali yer misin dedim. Nerden dedim. Demez olaydım. Aslında hoşuma da gitti itiraf edeyim.

Seks hikayeler

Ben şeftali dediğimde gülerek seninkini tercih ederim dedi. Ben yemem zaten benimkini de yiyebilirsin dedim. Olur, o zaman dedi. Bende iki tanen şeftali koydum getirdim. Bu benimki al bunu da sen ye dedim. Ben bunu değil bunun yemek istiyorum diyerek amımı avuçladı. Ben geri doğru çekilirken memelerime yumuldu. Göğüslerimin arasını yalamaya öpmeye başladı. Eliyle külotumun içine ulaşmaya çalışıyordu. Bende direniyormuş gibi yapıyor fakat yolları açıyordum. Memelerimi gömleğimin dışına çıkarmıştı. Tekrar toplamadım. Eteğimi sıyırdı başını bacaklarımın arasına soktu. Külotumun üzerinden klitorisimi ısırıyordu. Her ısırığı beni çılgına döndürmüştü. Direniyor gibi yaparak daha başını amıma bastırıyordum. Külotumu sıyırdı bende çıkarması için bacağımı kaldırdım. Tekrar amımı yalamaya başladı.

Seks hikaye

Dili amcığımın deliğine girdikçe inlemeye başlamıştım. Başını okşuyor sırtını sıkıyordum. Kasılarak haykırarak boşaldım. İyice gevşemiştim. Bacaklarım iki yana açık yayılıp kalmıştım. Sikini çıkardı amıma sürüdü. Klitorisime vurarak ben iyice hazırladı. Zaten am dudakları iki yana açılmış amımın altına kalçalarıma doğru sular akıyordu. Sikin, amıma yasladıktan sonra deliğine getirdi yavaşça içime soktu. Bedenimin her yerinde karıncalanmalar hissetim. Her hücremde zevki hissetmiştim. Öyle zevk alıyordum ki yeğenimin altında kıvranıyordum. Yan döndürerek yandan soktu. Arkama geçerek arkadan sokarak içime boşaldı. Hele boşalırken hissettiğim haz anlatılmaz yaşanır. İyi ki çay bahanesiyle nana gelmişti. Bu kadar zevkle sevişeceğim aklımın ucundan bile geçmezdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*