Evdeki Genci Azdırıp Banyoda İçime Boşalttım

Seks hikaye
Seks hikaye

Evdeki Genci Azdırıp Banyoda İçime Boşalttım

Zaman geçtikçe insanların birbirlerine alışması daha kolay oluyor. Bu aşamada yeğenimle yaşadığım birçok sıcak ilişki beni yakından etkilemişti. Eşimin işi gereği şehir dışında olması evde yalnız kalmama neden oluyordu. 26 yaşında yeğenim benim için arada sırada bize gelir zaman geçirirdi. Benim evde yalnız olmam bazen işinize yaramıştır. Bir defasında yeğenim evde iken onu azdırmayı kafaya koymuştum. Çünkü eşimle uzun zamandır sevişmemiş olduğumdan amım sulandıkça sulanmaya başlamıştı. Banyoya girerken banyonun kapısını aralık bıraktım. Yeğenim salonda tam beni görecek şekilde oturuyordu. Ben banyoya girdikten sonra üzerimi köpükledim ara sıra göğüslerimi duşa kabinin camına yaslıyordum. Kalçamı yaslayıp öne doğru eğilerek amımı görmesini sağlıyordum. Arada sırada bana bakıyor mu diye gözetliyor onu daha da tahrik edebilmek için her şeyi yapıyordum.

Hikaye seks

Bir zaman sonra yerinde oturmadığını fark ettim. Aradan çok kısa süre geçmişti ki banyonun kapısını aralandığını yeğenimin üzerine çıkarmış vaziyette banyoya girdiğini gördüm. Görmemiş gibi yaparak arkamı döndüm. Üzerime tekrar köpükleyerek gözlerimi yumdum. Ben bu şekilde iken banyoya girdi kalçalarımı okşamaya başladı. Hayır sen burada ne yapıyorsun çok ayıp çık dışarı diyerek seslendim. Sabahtan beri amını okşuyorsun kalçalarını cama dayıyorsun göğüslerini dayayarak beni tahrik ediyorsun farkına varmadın mı diyerek bana çıkıştı. Bunun üzerine ben öyle şey yapmadım sen kendin uyduruyorsun dedim. Ben bunu söylerken çoktan eli amıma yerleşmiş parmağını içime sokmuş ve karıştırmaya devam ediyordu.

Seks hikaye

Beni okşandıkça azgınlığın zirvesine ulaşmış ve itiraf edemez duruma gelmiştim. Böyle bir pozisyon içerisinde hiçbir zaman dayanamıyorum. Aleti sertleşmiş kol gibi kalçalarımın arasına sürtmeye başlamıştı. Bu sürtünme sonucunda ben de duyarsız kalmadım. Amımı aletine dayayarak içime girmesini sağladım. Kısa süre içerisinde boşalmaya hazır hale geldik. Böyle bir durumda içime boşalmasına bekliyordum. Fakat boşalma anı geldiğinde içimden çekerek dışarıya boşaldı. Beni önünde eğiterek aletini göğüslerinin orasına yerleştirdi. Sabunlu ve kaygan olmasından dolayı arasında bir güzel sertleşmesini sağladı. Tekrar arkama geçerek amıma yerleştirdi. Bu defa içine boşalıyorum diyerek boşalma zamanı geldiğinde her şeyi içime boşaltmıştı. Çok zevk almış ve bunun tekrarını her zaman istemiştim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*