Kayınbiraderim Mutfakta Arkamdan Dayadı İçime Boşaldı

Seks hikayeler
Seks hikayeler

Kayınbiraderim Mutfakta Arkamdan Dayadı İçime Boşaldı

Uzun zamandır eşimle sıkıntılar çekiyordum. Geceleri kendimce farklı hayaller kursam da eşimin alkol bağımlısı olması beni her defasında hayal kırıklığına uğratıyordu. Kayınbiraderimle çoğu konuda anlaşırdık. Evlendikten sonra bile sohbetlerimiz devam etti. Bazen o kadar yakın olurduk ki ben eşiyle nasıl seviştiğini bile sorduğum zamanlar oluyordu. 45 yaşında tam azgın çağında bir kadın olmanın güzelliklerini yaşamam gerekirken elimle kendimi tatmin ediyordum. O yüzden de kayınbiraderimle sevişmenin fırsatını kolluyordum. Bir gün eşi olmadan bize gelmişti. Evlenmeden önceki samimiyetimizin devam edip etmediğini kontrol etmek için yine belden aşağı takılmaya başladım. Eşim çoktan kahvenin yolunu tutmuştu. İkimizde yalnızdık.

Seks hikaye

Mutfakta bir şeyler hazırlarken kayınbiraderimde masada oturuyordu. Ben laf attıkça azdırdığımı fark ettim. Önü kabarmaya başlamıştı. O gün özellikle kısa giymiştim. Akşam ne yaptınız anlat bakalım acık kulağımın pası silinsin dedim. Ne yapalım böyle mutfakta bir şeyler hazırlıyordu arkasından yakaladım yer misin yemez misin sonunda ne olduğunu anlamışsındır dedi. Anlamadım mutfakta ne varsa yediniz mi dedim. Ama bir andan da elim bacaklarımın arasına gitmişti. Ben kendimi okşarken arkamdan bana dayandı. Belimden yakaladı aletini kalçalarıma dayadı. Sana nasıl olduğunu göstereyim yoksa anlaman zor olacak dedi. Dur ne yapıyorsun ben mi sikeceksin git karını sik dedim. Bu kalçalar görülürde nasıl dayanılır dedi.

Seks hikayeler

Eteğimi açtı arkamda eğildi. Amımı kokladı bir oh çekti. İçim erimişti. Dayanacak gücüm kalmamıştı. Bacaklarımı araladım kafasını arasına sokmasını sağladım. Külotumun üzerinden amımı yalamaya başladı. Kayınbiraderim amımı yaladıkça bacaklarımın bağı çözülmeye başlamıştı. Kalçalarımdan tutarak ikiye ayırdı. Sikini önce am dudaklarıma sürterek fırçaladı. Sikinin başını ıslattı amıma sokmaya zorladı. Amım çok dardı. Doğru dürüst yarak görmemişti. Sıkı am duvarlarımı zorlayarak köküne kadar soktu. Hep eşimle böyle bir zevki hayal ediyordum. Ama nedense onunla değil de kardeşiyle kısmetmiş. Amıma sapladıkça zevkten çıldırıyordum. İnleyerek ben bolalıyorum dedim. Bacaklarımı kasarak orgazmı ilk defa doyacak şekilde yaşamıştım. Beni kendine döndürdü. Dudaklarımı parçalar gibi öperken emiyordu. Aletini klitorisime sürttü. Amıma önden sokarak değişik bir zevk yaratmıştı. Ayakta önden amıma sikini çok tatlı yerleştiriyordu. En sonunda bacaklarımı beline doladım doğrudan sikinin özerine oturdum. İçime öyle boşaldı ki sıcak menileri amımın derinliklerine çarptıkça zevkten çıldırdım. Hemen banyoya girdik temizlendik güne daha enerjik devam ettim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*