Komşu Karısına Masaj Yaparken Elim Kaydı

Seks Hikayeler
Seks Hikayeler

Komşu Karısına Masaj Yaparken Elim Kaydı

Komşular arasında yardımlaşma bazen başka alanlara da yayılabiliyor. Masaj konusunda elimin iyi olduğunu bilen komşumuzun karısı bize geldi. Eşim annesine gitmişti. Eşimin evde olmadığını söyledim sakıncası yok dedi. Sırtının tutulduğunu ona masaj yapmamı istedi. 32 yaşında ateşi zirve yapmış bir hatundu. Ben 42 yaşındaydım. Kanepeye oturdu. Omuzlarını ovmamı istedi. Arkasına oturdum omuzlarına daha dokunur dokunma acayip ateşli bir yapısı olduğunu fark ettim. Ben omuzlarını ovarken gömleğinin düğmelerini açıyordu. Dantelli sutyeninin içinde memeleri dolgun yapısıyla dışarı taşıyordu. Ayağa kalkarak sırtına benim aleti yasladım. Ellerimi omuzlarından önüne doğru sıvazlayarak geniş bir alan oluşturdum. Birazda yatayımda sırtımı ov dedi. Kanepeye uzanırken elbisesi sıyrılmıştı. İstersen ayaklarımdan başla hepsini rahatlatmış olursun dedi. Olur diyerek ayaklardan başladım. Baldırlara ve kalçaya geldim.

Seks Hikayeler

Elimi bacak arasına soktuğumda biraz daha açtı. Kırmızı külotunun içinde amı şişmiş yanakları dışarı taşıyordu. Başparmağımla külotun üzerinden amını okşadım. Kalçası inip kalkmaya başladı. Başparmağımı külotun kenarından amının deliğine soktum. Başparmağım girdiğinde derin bir oh çekti. Kalçalarını ovarken iki yana açıyordum. Ben açtıkça amı da açılıyordu. Külotunu çıkardım. Hiç bir şey demeden aleti yavaşça amına sürtmeye başladım. ben sürttükçe kalçasını kaldırıyordu. Tertemizdi. Hazırlıklı gelmişti. Önce biraz yalasan daha çok hoşuma gider dedi. Bende hemen kalçalarını aralayıp dilimle dudaklarını klitorisini, yalamaya başladım. Yaladıkça coşuyordu.

Seks hikaye

Kısa sürede kasılmalarla boşaldı. Kalçasını kaldırarak şimdi sıra sende sok ne varsa içim serinlesin dedi. Bizim masaj mutlu son olmaya başlamıştı. Kalçasını kaldırdığında dolgun amcığının muhteşem görüntüsü karşısında daha fazla dayanamadım. Önce biraz domalmış vaziyette becerdim. Sonrasında sırtüstü yattı bacakları iki yaba yaydı. Amcık ıslanmış ortası kıpkırmızı görünüyordu. Hemen başını amına sokarak göğüslerini emmemeye başladım. Dudaklarından öperken dilini ağzıma sokuyor delirmiş gibi öpüşüyordu. Bacaklarını havaya kaldırıp omuzlarıma attı. Ben amına girip çıktıkça oh diye rahatlıyordu. En sonunda şelale gibi içine ne varsa boşalttım. Ben boşalırken tekrara kasılarak oda benimle birlikte orgazm olmuştu. Şimdi rahatladım işte diyerek doğruldu. Bunu sıklaştıralım dedikten sonra kırıtarak evine geçti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*