Kuzenim Sarhoş Olunca Kucağıma Oturdu

Seks Hikayeler
Seks Hikayeler

Kuzenim Sarhoş Olunca Kucağıma Oturdu

Merhaba ben Alp kuzenim ile seks hikayemi anlayacağım. Gece eğlencelerini çok severim. Özellikle kafama göre birileri olduğunda sabaha kadar eğlenmeye hiç hayır demem. Yalnız yaşadığım için evime gelen giden çok olur. Genellikle yakınlarımın şehir merkezinde işleri olduğunda akşamları bende kalırlar. Uzun zamandır üvey dayımın kızı sıklıkla gidip geliyordu. Bazen akşamları çıkarken onu da yanımda götürüyordum. Bir şeyler içtikten sonra erkenden eve dönüyorduk. Aslında kapalı olmasına rağmen eğlenceye ayak uydurmakta sıkıntı yaşamıyordu. Yine böyle bir günde evde kalmayı evde eğlenmeyi teklif etti. Bende kabul ettim. Biraz fazla içmiştik. Bir anda dudaklarımdan öptü. Üstünü çıkarmaya başladı çok sıcak oldu bunaldım diyerek üstünde ne varsa çıkardı.

Seks Hikayeler

O güne kadar yüzünü ve ellerini görmüştüm. Beyaz teni dolgun ve dik göğüsleri karşısında ağzım açık kaldı. Soyunurken sende soyun seni bu gece mutlu etmek istiyorum diyerek altını da çıkardı. Çıplak şekilde karşımda duruyordu. En sonunda benimde üzerimi çıkardı. Ben şaşkınlıktan öylece kalmıştım. Sikimi yalamaya başladı. Sarhoşsun yapma yarın pişman olursun dedim. Ben zaten bu güne kadar yapmadığım için pişmanım diyerek yalamaya devam ediyordu. Önümde doğruldu. Sikimi klitorisine sürtüyordu. Hadi artık sok bakalım yanıyorum diyorum anlamıyor musun diyerek bağırdı. Arkasını döndü o zaman ben sokarım dedi. Eliyle sikim, sttu amına sapladı. Oh be diyerek rahatladı.

Seks Hikayeleri

Dünya varmış ben bu siki ne zamandır hayal ediyorum diyerek kalçasını hızlıca hareket ettiriyordu. Kalçaları dalgalandıkça sikim daha derine giriyordu. Boşal içime boşal içimde sıcaklığını istiyorum diye inliyordu. En sonunda içine şarıl şarıl boşaldım. Oh işte şimdi oldu hamile kalabilirim diyerek amını okşuyordu. Birlikte banyoya gitti. Önce onu yıkadım. Biraz kendine gelir gibi oldu. Hemen sikime yapıştı. Kalk bakalım prensesim diyerek okşuyordu. Kısa sürede sertleştim. Kucağıma atladı bacaklarını belime kilitledi. Kolaylıkla ikimin üzerine oturmuştu. Yar şu şeftaliyi birde ayakta içime boşal tam olsun dedi. Ben sapladıkça sanki daha fazla gevşiyordu. En sonunda ben boşalırken kucağıma yığılıp kalmıştı. O gece birlikte yattık. Sabah kalktığımda çıplaktı. İşin garibi bende çıplaktım. Aslında banyodan sonra giyinmiştik. Uyandığında uykuda bile seviştik demesiyle işin gerçeğini anlamıştım. Gece bir posta daha attığım aklıma geldi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*