Eşimin Dul Yeğenini Kucağa Oturttum

seks hikayeler
seks hikayeler

Eşimin Dul Yeğenini Kucağa Oturttum

Arkadaşlık kavramı çoğu zaman daha geniş anlamlar taşıyabiliyor. Bazen dert ortağı bazen yol arkadaşı bazen gece arkadaşı olabilir. Benim arkadaşlıklarımda zor günlerde yanında olmakla daha değerli hale geliyor. Eşimin teyzesinin kızı eşinden boşanmıştı. Bana karşı ilgisi her zaman samimiydi. Bende yanında olduğumuzu göstermek için bize çağırdım. Eşimle fazla anlaşamasalar da benimle iyi anlaşırdı. Akşamları yürüyüşe çıkarıyor hatta gezmek için evden uzaklaştığımız oluyordu. Çoğu zaman her konuda konuşarak samimiyetimiz iyice ilerletmiştik. Bir akşamüzeri eve dönerken yakındaki parka oturduk. Oradan buradan konuşurken konu cinselliğe geldi. Ben açmadan kendisi sıcak sohbetlere girmeye başladı. Eşiyle anlaşamam nedeninin başında ters ilişki isteği geliyormuş. Hamilelik olmaması için arkadan sevişmek istemiş. O yüzden bir türlü zevk alamadan işimiz biterdi diye başladı konuya.

Hikaye seks

Laf uzadıkça siz nasıl yapıyorsunuz diye sordu. Bizde klasik takılırız. Fazla ayrıntılı olmaz dedim. Aslında ben çok değişik şeyler hayal etmiştim. Sen zevkli adamsın farklı bir şeyler uygulasana dedi bende karşı taraf istemeyince zorla olmaz ki dedim. Sende haklısın dedi. Etrafta kimseler yoktu. Hafif karanlık bir ortamda oturuyorduk. Sen nasıl bir şey isterdin dedim. Önce tatlı bir öpüşme isterdim dedi. Nasıl dedim. Bana baktı güldü. Böylemi dedim dudağından öptüm. Öyle değil dedi dudağıma yumuldu dilini dilime dokundurarak dudağımı içine çekmeye başladı. Sonrasında işte böyle başlamalı dedi. Sonra dedim. Beni azdırmalı hazır olmam için bana dokunmalı dedi. Elimi göğüslerine atarak okşadım sıktım. Diğer elimi bacak arasına soktum okşadım.

Seks hikayeleri

Bu kadarla olur mu dedi. Elimi göğüslerine soktu. Diğer elimi külotunun içine soktu orta parmağını çalıştır dedi. Memelerini sıkarken amını parmaklayarak klitorisini okşamaya başladım. Islanmıştı. Sen zaten hazırsın dedim. Herhalde ne anlatıyorum ben dedi. Eteğini sıyırdı kucağıma oturdu. Sakın arkama değdirme kötü anılarım var dedi. Külotunu kenara çekti amını aletime dayadı. Yavaş hareketlerle aletimi içine aldı. Köküne kadar içine sokacak şekilde üstüne oturdu. Şimdi oldu işte dedi. Ama sakın içime boşalma teyzem ikimizi de gebertir dedi. O kuytuda cinsellik adına her şeyi yarım saat içinde çılgınca yaşadık. Etraf hareketlenmeye başlamıştı ki biz de evin yolunu tuttuk.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*