Kuzenimle Denizde Seviştik

Seks hikaye
Seks hikaye

Kuzenimle Denizde Seviştik

Merhaba ben Şakir sizlere Ümraniye semtinde Ümraniye escort bayanlarla görüşme sağlayabilirim. Çılgınlık herkesin yaşam tarzına göre değişebilir. Kimisi kendi aleminde bir şeyler yaparken kimisi birilerini yoldan çıkarıp çılgınlığı dolu dolu yaşar. Ben hayatım boyunca tüm enteresan yaşam koşullarını yaladım desem yalan olmaz. Üvey halamla uzun zamandır görüşmemiştik. Kuzenimle arada telefonla konuşuyor hal hatır soruyorduk. Yazlıkları olduğu için ağustos sıcağında bir kaçamak yapmak istedim. Kuzenim benden yaşça biraz büyüktü. Evlenmiş boşanmammış ama ayrı yaşıyordu. Eşiyle pek alakası yoktu. Halam aynı şekilde eşini kaybetmiş oda duldu. İkisi de birbirinden seksi kıyafetler giyiyordu. Ben onların evindeyken kendimi çok rahat hissediyordum. Halam bazen bana eliyle en çılgın şakaları bile yapıyordu.

Seks Hikaye

Hele bir defasında kuş ne alemde ihmal etme küsmesin diyerek kalçalarını aletime sürterek beni tahrik etmişti. Ama arkası gelmemişti. Yaşı 55 civarındaydı. Ama bedeni asla 35 ten yukarı değildi. Kuzenim 32 yaşındaydı. Birlikte denize gittik. Kimseler yoktu. Erken saatte gitmiştik. Ben yüzmeye başladım kuzenim bana sarılıyor beni kışkırtıyordu. O arada halam da boş durmuyor eliyle oramı buramı okşuyordu. Kuzenim bana yüzme öğret diyerek önden bacaklarını belime dolayarak kucağıma oturma pozisyonuna geçti. Amı tamda aletimin üzerindeydi. Çok sakat duruyorsun bak bir kaza olur dedim. Halam kaza değildir o sürüşe devam et dedi. Bu durumda ne yapabilirdim ki bende aleti çıkardım mayosunun kenarından amına girecek şekilde pozisyon yarattım.

Seks Hikayeler

Çok kolay girmişti. Halam çok pişkindi. Eliyle aletimi okşayarak bundan bende isterim dedi. Delirecektim. Kuzenim kucağımda hopluyor. Halam eli aletimi okşuyor. Beş dakika sonra ben iyice hazır kıvama gelmiştim. Amı çok sıcaktı. Tuzlu suyun içinde bile yumuşaklığını kaybetmiyordu. Aradan on dakika geçmişti ben boşalacaktım. Kuzenim sal gitsin ne varsa içime boşal dedi. Hamile kalırsın dedim ben onu atarım dedi. Nasıl yapacaktı bilmiyordum ama ben artık zevkin doruklarına çıkmıştım. Halam okşarken içine ne varsa boşaldım. Ben kasıldıkça kuzenim iyice aletimi içine alıyordu. Kucağımdan indi şimdi yüzmeyi öğrendim diyerek gülümsedi. Halam sanki kendisi becerilmiş gibi kıvranıyordu. Eve gidelim bir postada bana atta bende boşa azmış olmamayım dedi. Devamını evde grup yaparak çılgınlığın zirvesine çıkmıştık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*