Denizde Dul Komşumu İnleterek Becerdim

Seks hikayeler
Seks hikayeler

Denizde Dul Komşumu İnleterek Becerdim

Yaz aylarında denize gitmek en büyük hobimdir. Bazen yalnız bazen yanıma kafama göre arkadaşlar alarak giderim. Bana ayak uydurabilecek herkese eşlik ediyorum. Bir defasında yalnız gittim. Gittiği plaj kalabalıktı. Akşama doğru tenhalaşmaya başladı. Ortalıkta tek tük insanlar vardı. Etrafımı kontrol ederken tanıdık bir yüze rastladım. Her zaman selamlaştığım güzel komşumuzdu. Akşam olmasına rağmen halen denizde suyun tadını çıkarıyordu. Yanına yaklaştım yalnız kalmışsın dedim. Sen varsın neden yalnız olayım dedi. Benden yaşça çok ilerideydi. Bildiğim kadarıyla 50 yaşında vardı. Ben daha 27 yaşındaydım. Cilveli cazibesi gerçekten etkileyiciydi. Bana gülümseyerek bu gün balık tutmaya gitmemişsin dedi. Bende senin gibi güzel bir balığı yakalamışım daha ne balığına gideyim dedim.

Seks hikaye

Etrafında kulaç atarken bir anda elim göğsüne denk geldi. Sert ve dolgundu. Omuzumdan tutarak ayağına bir şey dokunduğunu söyledi. Bende bu saatte yengeç olabilir dedim. Ben yengeç dememle kucağıma atlaması bir oldu. Bende zaten bunu bekliyordum. Dolgun bedenini suyun içinde taşıması zor olmamıştı. Hemen kalçalarından kavrayarak kendime iyice yapıştırdım. Benim alet sertleşmişti. Aletimi kıçında kesinlikle hissediyordu. Çıkalım o zaman ben artık ineme dedi. Olsun birazda suyun tadını böyle çıkar dedim. Benim için sıkıntı yok dedi. Bu arada iyice aletimin üzerine amını yerleştirmişti. Zaman kaybetmeden kalçalarını okşamaya başladım. Ben okşadıkça kalçalarını aletime sürtüyordu. Eliyle mayosunu kenara kaydırıp. Aletimi şortumdan çıkardı amına yasladı.

Seks hikayeler

Hadi o zaman yengeçlere yem olmaktansa sana yem olayım bari diyerek bütün ağrılığını aletimin üzerine bıraktı. İçine girerken aletim zorlanıyordu. Ne kadar dar amın var ne zamandır sevişmiyorsun dedim. Sence diyerek gülümsedi. Sen işine bak ne yapacaksın benim ne yaptığımı dedi. Bende zaten sormadım diyerek dar amcığını suyun içinde acık genişletelim o zaman diyerek içine zorladım. İnlemeye başladı. Ben soktukça oh sesleri arttı. Ben soktukça çığlık atarak ben boşalıyorum diyordu. Her bolaldığında kasılarak beni sıkıyordu. Sende artık boşal amım dağıldı diyerek beni de içine boşalttı. Hamile kalacaksın dediğimde ben artık sayfayı kapattım sıkıntı yok dedi. Sudan çıkarken bile eli aletimdeydi. Bunun tadını kısa zamanda tekrar almak istiyorum diyerek arabasına gitti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*