İlk Aşkımı Yıllar Sonra Hamile Bıraktım

Seks Hikayeler
Seks Hikayeler

İlk Aşkımı Yıllar Sonra Hamile Bıraktım

Merhaba ben Selçuk seks hikayemi anlatacağım. Geçmişe takılı kalmayı pek sevmeyen özelliğe sahibim. Ama bazen aklımın bir köşesinde geçmişle ilgili güzel anılarda yok değil. Daha çok küçükken kendime eş olarak seçtiğim kadın benim yüzümden başkasıyla evlenmek zorunda kalmıştı. Bu benim için her zam bir pişmanlıktı diyebilirim. Ama zamanı geri getirmek mümkün olmadığı için bazı pişmanlıklar anı olarak kalıyor. Fakat bu defa öyle olmadı. Annemleri ziyarete gittiğimde ban gülerek bakan aşkla bakan iki göz gördüm. İçimde bir şeyler tekrar alevlendi. Karşımdaki kişi beni hiçbir zaman unutmayan sevgilimdi. Ben unuttum mu onu bilmiyorum. Ama ilk görüşte tekrar kanım kaynadı. Annelerimiz zaten hep bizi birlikte görmek istemişti. Ama kısmet olmadı ayrı yerlere uçtuk.

Seks Hikayeler

Karşılaştığımızda ne yapacağımı bilemedim. Bizim evde salonda bana bakıyordu bir anda sarıldık. Kokusunu içime çektiğimde omuzumda ıslaklık hissettim. Yüzüne baktığımda ağlıyordu. Gayriihtiyari yanağından okşadım sonrada öptüm. Hiç tereddüt etmeden dudağıma yapıştı. Öyle içten öyle iştahlı öpüyordu ki kendimden geçtim. Erkeklik damarlarım kabardığı içşn ellerim kalçalarına gitmiş. Ben sıkarken kendini bana yapıştırmıştı. Bir yandan öpüyor bir yandan sıkıca sarılıyordu. Memeleri bana dayanmış klitorisi sikime yaslanmıştı. Özlem bir anda erotizmi yarattı diyebilirim. Sonra toparlandı içeri girip biz yan odada biraz muhabbet edelim diyerek ben odaya çekti. İçeri girer girmez tekrara dudaklarıma yapıştı. Bu defa ellerimi kendisi kalçalarına koymamı istedi. Kanepeye tutmuştuk aslında ben onun üzerine doğru yatmıştım.

Seks Hikayeleri

San bir şey söylemem lazım ama sakın itiraz etme dedi. Şimdi senden hamile kalmak istiyorum. Madem birlikte olamadık birlikte bir ortak noktamız olsun dedi. Bunu derken fermuarımı açmıştı. Bir yandan da külotunu çıkardı. Amı dolgun yanakları şişkin beyaz tenli olduğu için tertemizdi. Tüyleri alınmıştı. Hiç vakit geçirmeden beni üstüne çekti. Fazla zamanımız yok içime kaç defa boşalabilirsen boşal dedi. Her şey onun istediği gibi oluyordu. Bacaklarının arsında beni kontrol ediyordu. Sikimi eliyle tutarak amına girecek pozisyona getirdi. Kendisi hamle yaparak sikimin amına girmesini sağladı. Ben artık darbelere başlamıştım. Memeleri yuvarlak dolgun ve sarkmammış haliyle adamı delirtiyordu. İçine tam üç kez boşaldım. Her boşaldığımda bir damlası bile dışarı çıkmasın diye bacaklarını havaya kaldırıyordu. Gerçekten de ortak noktamız olmuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*